Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики
Головна»Позики»З поганою кредитною історією

Позики з поганою кредитною історією в Україні

Регіон: Вся Україна змінити

Що таке "погана" кредитна позика? Це часом єдино можливий варіант запозичення, якщо у вас погана або обмежена кредитна історія, бо ви пропустили виплати в минулому або не змогли подати заявку на отримання кредиту. Позики з поганою кредитною історією в Україні досить популярні саме тому, що їх легко отримати.

Більшість поганих кредитних рейтингів пов'язані з раніше відхиленими заявками або пропущеними платежами. Але навіть якщо ви ніколи раніше не брали позику, ваш кредитний рейтинг може не відповідати вимогам деяких кредиторів. Це тому, що кредитор не має доказів того, що ви повернете кредит вчасно.

Позика
Сума, грн
Термін, днів
Спосіб отримання
очистити форму
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 000
Переплата
0 гривень
Умови позики
Термін
2 – 30 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
5 хв
Перша позика 0%
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу
Сума позики
1 000 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
7 – 180 дн
Вік
18 – 65 років
Час відповіді
15 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу
Вибір порталу
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
1 – 30 дн
Вік
18 – 70 років
Час відповіді
3 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
QIWI гаманець
Яндекс Гроші
Електронний гаманець
чужа карта
Webmoney
В офісі
Без відвідування офісу
Сума позики
100 – 15 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
5 – 180 дн
Вік
18 – 85 років
Час відповіді
10 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Сума позики
500 – 50 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
1 – 180 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
20 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
В офісі
Без відвідування офісу

Якщо ви маєте судимість або були оголошені банкрутом, ймовірність того, що вам дадуть позику в банку, буде ще нижчою. У цьому випадку також може залишитися лише одна можливість отримання грошей - взяти позику з поганою кредитною історією.

Якщо ви подаєте заявку на позику в банку, але вас її не приймуть, ви можете завдати великої шкоди своєму кредитному рейтингу. Чим більше невдалих заявок ви подасте за короткий проміжок часу, тим гірше буде для вас. Тому позики з поганою кредитною історією онлайн в Україні часто є необхідністю.

Чому обирають "погану" кредитну позику? Є кілька причин, за якими ви можете вибрати такий варіант кредитування.

  • Іноді у вас дуже обмежений вибір, особливо коли банки не приймають вашу заявку.
  • Якщо ви збільшуєте або відновлюєте свій кредитний рейтинг, швидка позика з поганою кредитною історією в Україні може в цьому допомогти. При відповідальному управлінні фінансами така кредитна позика може бути використана для поліпшення вашого кредитного рейтингу.
  • Позичивши гроші з поганою кредитною історією, ви консолідуєте свій борг. Зазвичай краще уникати додаткових фінансових зобов'язань, тому Ви можете використовувати таку кредитну позику, щоб об'єднати свої борги в один платіж, замість того, щоб платити декільком кредиторам.
  • Оформити позику з поганою кредитною історією можна без застави. Беззаставна позика означає, що гроші, які ви позичаєте, не забезпечуються ніяким майном. Тому, якщо ви не можете встигнути за виплатою, кредитор не має права автоматично забрати вашу власність. Хоча слід пам'ятати, що він може подати до суду позов про стягнення з вас належних грошей.

Є у цього способу кредитування і суттєві недоліки.

Процентні ставки за видами позик, на які ви з більшою ймовірністю будете прийняті, вище середніх і, як правило, тягнуть за собою високі штрафи в разі несплати. Тому вам буде важко укласти максимально вигідну угоду. Через невелику суму кредитування і високих відсотків за позикою також існує висока ймовірність придбати нові борги.

Скористайтеся системою пошуку на нашому порталі, що дозволяє вигідно підібрати позику з поганою кредитною історією швидко онлайн. Це не вплине на ваш кредитний рейтинг. Введіть дані, скільки ви збираєтеся зайняти і на який термін.

Де можна взяти позику з поганою кредитною історією онлайн?

Позичальнику з низьким рейтингом часто не доводиться вибирати. Можливість взяти кредит з поганою кредитною історією в банку малоймовірна. В такому випадку може допомогти так звана поручительська позика. Поручитель - це особа, яка погоджується виплатити заборгованість по кредиту, якщо ви не можете цього зробити. У разі позики - поручителя кредитор знає, що ваш поручитель втрутиться, щоб зробити виплати, якщо ви не зможете встигати за ними, так що це менш ризикований варіант для кредитора.

Кредитування в банку дасть вам можливість погашати кредит більш тривалий термін і під відносно невеликі відсотки.

Намагайтеся не використовувати фінансовий перепочинок, яку Ви отримуєте, щоб брати подальші позики. Зосередьтеся на виконанні виплат, щоб уникнути подальшого зниження кредитного рейтингу, і, якщо це можливо і доступно, постарайтеся робити переплати, щоб мінімізувати свій борг якомога швидше.

Якщо вам складно погасити заборгованість, зверніться до свого кредитора. Він навряд чи хоче, щоб ваш борг став безнадійним тому швидше за все, ви зможете домовитися.

Всі ці заходи дозволять підняти ваш кредитний рейтинг і надалі вільно вдаватися до банківських послуг при отриманні позичок.

І все ж може виникнути ситуація, коли у позичальника з поганою кредитною історією залишається лише один вихід – звернення в небанківську структуру. Як правило, це мікрофінансова організація, що спеціалізується на подібних кредитах. Позики з поганою кредитною історією в МФО хороші тим, що мають високу ймовірність схвалення. Але якщо у вас погана кредитна історія, і ви претендуєте на незабезпечену позику, процентні ставки будуть далеко не такими сприятливими для вас, як у банку. Штрафи за прострочення і несплату будуть також високі. Кращі процентні ставки найчастіше доступні тільки для клієнтів, які, на думку кредиторів, мають хороший кредитний рейтинг. Однак зустрічаються і винятки з правил. Кредити в МФО на вигідних умовах ви легко можете знайти на нашому інформаційному фінансовому порталі.

Як взяти позику, якщо у вас низький кредитний рейтинг?

Якщо ви берете позику в МФО, достатньо лише паспорта та ІПН. Але для отримання кредиту в банку потрібно зібрати якомога більше документів про ваші доходи, Сімейний стан і майно. Все це може допомогти, особливо якщо у вас низький кредитний рейтинг.

Хороша новина полягає в тому, що вам не знадобиться нести документи в офіс. Їх можна відсканувати, щоб відправити онлайн електронні копії разом із заявкою.

Підбір позики з поганою кредитною історією в Україні

Підібрати найкращий кредит для позичальників з низьким рейтингом ви можете на нашому фінансовому порталі. Погляньте на загальну суму платежу та річну процентну ставку для відповідних постачальників та виберіть найкращу пропозицію для вас. Переконайтеся, що ви можете дозволити собі щомісячні виплати.

Якщо ви вирішили, що отримання позики - це те, що вам потрібно, і що ви можете собі це дозволити, Порівняйте позики з поганою кредитною історією. У на можна знайти позику з найнижчою процентною ставкою і найкращими можливими Умовами.

Використовуйте нашу пошукову систему, щоб знайти «погані» кредитні позики перед подачею заявки. Це не залишить слідів у вашому кредитному файлі і не зашкодить вашому рейтингу.

Ми гарантуємо:

  • швидкість пошуку;
  • надійність наданої інформації;
  • безпека ваших даних.
Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!