УКР
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор

Іпотечний калькулятор

Калькулятор іпотеки-це сервіс за допомогою якого можна з точністю розрахувати розмір майбутніх виплат позичальника по платежах за іпотеку. Деякі іпотечні калькулятори в Україні дозволяють також розрахувати прогноз дострокового погашення, тобто розрахувати розмір платежу за умови, якщо ваш платіж буде більше мінімального (ануїтетного).

Калькулятор іпотеки

Сума іпотеки*

Валюта

Початковий внесок, гривень

Термін, міс*

Ставка, % річних*

Порядок погашення

У чому користь онлайн-калькулятора іпотеки в Україні?

Купівля житла за іпотечною програмою-це дуже відповідальний крок, що вимагає ретельного аналізу, адже від цього залежить якість життя позичальника. Саме тому перевага іпотечного калькулятора в тому, що він дозволяє проаналізувати мінімальний щомісячний платіж, дізнатися процентну ставку, суму переплати за весь період і суму економії, якщо платіж позичальника буде диференційованим (більше мінімального обов'язкового платежу). При розрахунку іпотеки в Україні можна врахувати всі індивідуальні деталі, такі як: сума початкового внеску, час виплати іпотеки, провести всі необхідні розрахунки та інші моменти.

Як розрахувати суму платежу

Розрахувати іпотеку по калькулятору не складає особливих труднощів. Для цього необхідно заповнити ключові поля в калькулятор:

  • вартість придбаного нерухомого майна;
  • розмір початкового внеску (в деяких кредитних організаціях він не може становити менше певної частки в процентному співвідношенні від вартості квартири);
  • ставка по кредиту;
  • термін, на який потрібно оформити іпотеку;
  • валюта, в якій видаватимуть позикові кошти (Національна або міжнародна).

Після заповнення всіх необхідних полів програма сформує довідку-звіт, де в доступній формі буде представлений графік виплат із зазначенням суми платежу, загальна сума переплати за весь термін кредитування, розмір додаткових комісій, таких як програма страхування та інше.

Калькулятор іпотеки - це відмінний сервіс, що дозволяє попередньо оцінити фінансові можливості для виплати кредиту самостійно і зрозуміти ступінь кредитного навантаження, дозволить наочно зрозуміти що вигідніше: брати іпотечний кредит або орендувати житло (збирати кошти на покупку).

Однак, варто врахувати, що результати розрахунку онлайн-калькулятора іпотеки не є остаточними і може трохи відрізнятися від конкретної програми банку. Тому для точного розрахунку необхідно буде звернутися в організацію, в якій ви плануєте оформити іпотеку.

Закрыть
Заберіть свою позику!
Позика від 600 гривень, з будь-якою кредитною історією! Перша позика під 2%, тільки сьогодні!