Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 40.65 40.6
EUR 1 Євро 43.8 43.45
RUB 1 Рос. рубель 0 0
УКР
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Головна»Банки»Райффайзен Банк

Райффайзен Банк Аваль

Телефон банку - +38 044 490-88-88

Адреса головного офісу: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, 9
SWIFT: AVAL UA UK
ЄДРПОУ: 14305909
МФО: 300335
Адреса електронної пошти: info@aval.ua

«Райффайзен Банк Аваль» – лідер з якісного обслуговування серед банків України. Згідно з оцінкою компаній, які спеціалізуються на вивченні банківського сектора, банк має репутацію вище середньоринкової. Це робить пропонований фінансовою організацією «Райффайзен Банк Аваль» кредит зручним засобом отримання грошей для будь-якої категорії клієнтів.

Історія «Райффайзен Банк Аваль»

У 1992 році Національним банком України була зареєстрована банківська фінансова організація «Аваль». У 1995 році Європейський банк реконструкції та розвитку акредитував «Аваль» для участі у своїх проектах. З 2005 року «Аваль» увійшов до банківської групи «Райффайзен» і отримав нинішні реквізити «Райффайзен Банк Аваль». В даний час його послугами користуються понад 2,5 мільйона жителів України. Представницькі «Райффайзен Банк Аваль» відділення знаходяться майже в кожному місті країни. Існує Google-додаток «Райффайзен Банк Аваль онлайн», що дозволяє здійснювати банківські операції, не покидаючи будинок або офіс. Для зручності у відділеннях банку, гіпермаркетах, сервісних центрах тощо встановлено належні «Райффайзен Банк Аваль» банкомати. Створений в мережі Інтернет для «Райффайзен Банк Аваль» сайт також надає ряд банківських послуг. Для зручності зворотного зв'язку створена обслуговуюча клієнтів фінансової організації «Райффайзен Банк Аваль» гаряча лінія.

Основна сфера діяльності Райффайзен Банку

Банк надає кредитні та інші фінансові послуги наступним категоріям клієнтів:

  • фізособам;
  • представникам малого та середнього бізнесу;
  • корпоративним клієнтам.

Основною своєю метою керівництво банку обрало підвищення якості фінансового сервісу з використанням передових технологій.

Де знаходиться головний офіс

Адреса центрального офісу в столиці України: вулиця Лєскова, 9. Для обслуговування на сайті присутні наступні доступні для клієнтів контакти «Райффайзен Банк Аваль»:

  • електронна пошта clientbank.support@aval.ua;
  • 0 800 500 500 – існуючий для зв'язку з «Райффайзен Банк Аваль» телефон в Україні.

Затверджений для «Райффайзен Банк Аваль» графік роботи: понеділок-п'ятниця – з 8-00 до 22-00, субота-неділя – з 8:00 до 20:00.

Очевидно, що дана банківська організація є однією з найбільш надійних і зручних для клієнтів в Україні.

Закрыть
Заберіть свою позику!
Позика від 500 гривень, з будь-якою кредитною історією! Перша позика під 0.01%, тільки сьогодні!