Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 40.75 40.8
EUR 1 Євро 43.85 43.85
RUB 1 Рос. рубель 0 0
УКР
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Головна»Банки»Універсал Банк

Універсал Банк

Телефон банку - 0 800 300 200

Адреса головного офісу: 04114, м. Київ, вул. Автозаводська, 54/19
ЄДРПОУ: 21133352
МФО: 322001
Адреса електронної пошти: contact@universalbank.com.ua

«Універсал Банк» є надійним банком, що розвиває всі сфери фінансових послуг. Банк працює як з приватною клієнтурою, так і з корпоративними клієнтами з різних галузей індустрії та сільського господарства. Отриманий від банку «Універсал Банк» кредит відкриває широкі перспективи. Стратегічним напрямком діяльності банку є якісний фінансовий сервіс на території України, в тому числі і розвиток системи Інтернет-обслуговування «Універсал Банк онлайн».

Історія

Реквізити «Універсал Банку» діють на території України вже більше двох десятків років. За цей час величина банківського статутного капіталу досягла 3702671970 гривень. Банк – член фонду, що гарантує вкладення фізичних осіб.він володіє довгостроковим кредитним рейтингом uaAAА і стабільним прогнозом згідно з оцінками « Кредит Рейтингу». Утворюють «Універсал Банк» відділення представлені у великих містах України:

  • Києві;
  • Львові;
  • Дніпрі;
  • Харкові;
  • Борисполі і т. д.

По всій країні працюють забезпечують фінансові операції структури «Універсал Банк» банкомати.

Основна сфера діяльності

«Універсал Банк» є сучасним банком з широким спектром послуг для приватних осіб і корпорацій. У сферу діяльності банку входять інвестування, кредитування, забезпечення транзакцій, робота з вкладами і т. п. Банк ставить перед собою мету істотно підвищити якість фінансового сервісу, застосовуючи новітні цифрові технології для прискорення обслуговування і вдосконалення безпеки вкладень та інших банківських операцій.

Де знаходиться головний офіс (контакти & laquo;Універсал Банку»)

Обслуговуюча «Універсал Банк» гаряча лінія пов'язує з клієнтами головний офіс в Києві та інші відділення банку. Є представляє «Універсал Банк» сайт. У цього інформаційного ресурсу структури «Універсал Банк» графік роботи цілодобовий. Використовуваний для зв'язку з банком «Універсал Банк» телефон вказаний на офіційному сайті.

Постійно розширюється присутність банку на фінансовому ринку України гарантує надійність банківських вкладів.

Закрыть
Заберіть свою позику!
Позика від 1000 гривень, з будь-якою кредитною історією! Перша позика під 0.01%, тільки сьогодні!