Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 40.75 40.8
EUR 1 Євро 43.85 43.85
RUB 1 Рос. рубель 0 0
УКР
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Головна»Банки»Банк 3/4

Банк 3/4

Телефон банку - 0 800 503-434

Адреса головного офісу: 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 25
SWIFT: BKVKUAUK
ЄДРПОУ: 36002395
МФО: 380645
Адреса електронної пошти: secretary@bank34.ua

За відгуками клієнтів ПАТ" Банк 3/4 " надає дистанційні банківські послуги на дуже високому рівні. Пропонований сервіс простий і дуже зручний при користуванні, дозволяє використовувати його всім категоріям клієнтів.

Історія банку "Банк 3/4"

"Банк 3/4" на ринку фінансових послуг працює з 2008 року. Однак свій розвиток отримав після зміни власника в 2011 році. З цього часу єдиним акціонером є громадянин України Іщенко Вадим Андрійович, фінансист за освітою. Він перетворив збитковий банк в універсальну фінансову установу, збільшивши активи і приділив велику увагу новим дистанційним технологіям, які дозволяють надавати клієнтам високоякісні послуги.

Основна сфера діяльності банку Банка 3/4

Головною стратегією банку є розширення сфери діяльності та підтримання статусу надійного банку. Дана кредитна організація працює з усіма категорія клієнтів - юридичними та фізичними особами, з резидентами, і з нерезидентами. Послуги Банк 3/4 надає широкого спектру, в тому числі:

  • відкриття та ведення рахунків;
  • підключення інтернет-банкінгу;
  • відкриття вкладів;
  • надання кредитів;
  • випуск платіжних карт;
  • надання клієнтам індивідуальних сейфових комірок;
  • робота з дорогоцінними металами;
  • для юридичних осіб пропонується інкасація грошових коштів.

Де знаходиться головний офіс

До складу Банк 3/4 Україна входить головний офіс і 2 відділення, які розташовуються в Києві та області. Головний офіс розташований за адресою: гір. Київ, вул. Кирилівська будинок 25. Для зручності клієнтів всі реквізити Банк 3/4 розміщені на офіційному сайті банку. Ними може скористатися будь-хто, без обмеження часу, так як сайт доступний в мережі Інтернет 24 години на добу, 7 днів на тиждень. На сайті є можливість подивитися розташування всіх банкоматів банку. Для зручності клієнтів офіси банку працюють не тільки в робочі дні, але і в суботу, і в неділю.

Технічна інформація про банк

У складі статутного капіталу банку іноземний капітал відсутній. Банк працює на підставі ліцензії, виданої НБУ № 248 від 07.11.2011 року, при цьому є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, свідоцтво учасника № 201 від 22.11.2012 року. Банк 3/4 контакти для вирішення всіх питань розташовуються на офіційному сайті, а оперативно вирішувати питання можна зателефонувавши на гарячу лінію.

Детальну інформацію про банк можна знайти на нашому порталі на сторінці самого банку Bank 3/4 Україна.

Постійно розвиваючись банк, вважається у клієнтів як надійний і докладає чимало зусиль для збереження даного статусу.

Закрыть
Заберіть свою позику!
Позика від 500 гривень, з будь-якою кредитною історією! Перша позика під 0%, тільки сьогодні!