УКР
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор

Monobank

Телефон банку - 0 800 205 205

Адреса головного офісу: 04114, м. Київ, вул. Автозаводська, 54/19
SWIFT: UNJSUAUKXXX
ЄДРПОУ: 21133352
МФО: 322001
Адреса електронної пошти: info@monobank.ua

Стрімкий розвиток новітніх технологій відкриває для сучасної людини все більше нових можливостей. Прогрес торкнувся і банківської системи. На світовому ринку регулярно з'являються нові віртуальні фінансові установи. Першим в Україні мобільним банком без відділень став «Монобанк».

Історія банку

Історія фінансової установи «Монобанк» почалася 27 жовтня 2017 р. Саме тоді компанія Fintech Band спільно з «Універсал Банком» запустила бета-тестування нового мобільного банківського сервісу. Воно тривало до 22 листопада того ж року. Просуванням продукту зайнялася команда Promodo. Новинку тестували 17000 учасників.

27 серпня 2018 р. Monobank запропонував своїм клієнтам депозит «Спортивний», а у вересні того ж року отримав свій перший прибуток.

У вересні 2019 р. компанію покинув один з її засновників Дмитро Дубілет, який отримав посаду в Кабінеті Міністрів України.

25 вересня 2019 р. на Сайті Сервісу був створений розділ «Нагороди», де користувачі змогли отримувати винагороди за свої досягнення.

У березні 2020 року банк приступив до випуску карт для дітей від 6 до 16 років. Даний продукт доступний для оформлення тільки батькам, які є клієнтами мобільного фінансової установи. Його особливість полягає в тому, що витрати юних власників контролюються дорослими. Батьки мають можливість спостерігати за покупками своїх дітей.

За своє нетривале існування проект «Монобанк Україна» вже був удостоєний двох нагород:

  • перемога в категорії «Кращий український Fin Tech-стартап» в 2017 році;
  • перше місце в номінації «Необанк року» в 2018 році.

Станом на липень 2020 року банком емітовано більше 2 400 000 карток та видано кредитів на суму понад 4 мільярди гривень.

Основна сфера діяльності банку Monobank

Основною сферою діяльності Monobank Україна є кредитування. Але і депозити користуються не меншою популярністю у населення. Діяльність банку спрямована на обслуговування фізичних осіб. Фінансова установа працює віддалено і не має відділень, тому має можливість запропонувати своїм клієнтам найнижчі ставки по кредитуванню і найвищі — по вкладеннях.

Де знаходиться головний офіс (контакти) Монобанк

Головний офіс банку розташований за адресою: 04114, м. Київ, вул. Автозаводська, 54/19.

«Монобанк» контакти:

  • телефон для безкоштовних дзвінків по Україні: 0800205205;
  • телефон для дзвінків з-за кордону: +380442372060.

Технічна інформація про банк

«Монобанк» належить групі «ТАС» Сергія Тігіпка і компанії «Фінтех Бенд», створеної колишніми менеджерами «Приватбанку». Останні зайнялися розробкою нового проекту після націоналізації фінансової установи.

Кожен користувач, який купує карту «Монобанка» автоматично стає клієнтом «Універсал Банку».

Розвиток і перспективи банку

«Монобанк» з кожним днем набуває все більшої популярності у населення, завдяки вигідним процентними ставками і тарифами. Керівництво фінансової установи не збирається зупинятися на досягнутому і планує розширення своєї діяльності з виходом в країни Європи, Азії та США. Зручність дистанційного обслуговування є головною перевагою даного продукту.

Закрыть
Заберіть свою позику!
Позика від 500 гривень, з будь-якою кредитною історією! Перша позика під 0%, тільки сьогодні!