УКР
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Головна»Калькулятор валют

Калькулятор валют онлайн

Онлайн-калькулятор валют – це зручний сервіс, за допомогою якого можна швидко і абсолютно безкоштовно перевести кошти з однієї грошової одиниці на іншу. У житті кожної людини трапляються ситуації, коли потрібно обміняти національні гроші у валюту іншої країни або навпаки. Оптимальний спосіб визначити суму переказу-скористатися калькулятором валют на порталі Probanki.com.ua.

Конвертер валют НБУ:
=0.0244

Особливості використання калькулятора валют

Обмін валют калькулятором проводиться на підставі офіційного курсу Національного банку України. В онлайн-режимі функціонал здатний провести кілька десятків операцій, пов'язаних з переказом грошової маси. За замовчуванням калькулятор налаштований на курси сьогоднішнього дня щодо однієї одиниці грошей. Якщо ввести іншу суму в представлені поля, то реалізується автоматичний перерахунок всіх значень без перевантаження сторінки.

Для виконання перекладу онлайн необхідно:

  • в поле калькулятор валют Україна потрібно ввести суму грошових коштів, які потребують перерахунку;
  • далі вибирається найменування валюти, яку належить перевести в інші грошові знаки;
  • після цього з представленого списку вибирається вид валюти для розрахунку (в списку Всі валюти світу даються в алфавітному порядку);
  • отримана сума з'являється миттєво після знака рівності.

Онлайн-калькулятор валют серед жителів України найчастіше використовується для виконання угоди з гривнями, доларами і євро. Менш популярні російські рублі, польські злоті і англійські фунти. Наш калькулятор дозволяє провести обмін грошових одиниць будь-якої країни світу.

Переваги обмінного сервісу

  1. Калькулятор валют онлайн – це простий інструмент, що допомагає громадянам, які збираються реалізувати поїздку за межі України, підприємцям, які імпортують або експортують товари, людям, які працюють на форексі.
  2. Це точна і актуальна інформація про валютні курси. Можна не сумніватися в тому, що переклад буде реалізований з різними видами валют максимально точно.
  3. Обмін валют калькулятором проводиться з будь-якого пристрою. Цей інструмент доступний в режимі онлайн і економить час користувачів.
  4. Якщо справа стосується обміну, то дуже важлива швидкість. Саме ця якість властива безкоштовному калькулятору валют.
  5. Крім розрахунку цей інструмент інформує користувача про курси валют.

Виконувати миттєві розрахунки на порталі Probanki.com.ua за допомогою онлайн-калькулятора валют!

Закрыть
Заберіть свою позику!
Позика від 1000 гривень, з будь-якою кредитною історією! Перша позика під 0.1%, тільки сьогодні!