Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 40.65 40.6
EUR 1 Євро 43.8 43.45
RUB 1 Рос. рубель 0 0
УКР
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Головна»Конвертер валют

Конвертер валют онлайн

Конвертер валют онлайн – це ефективний помічник, завдяки якому можна встановити точне співвідношення валют між собою при виконанні обмінних операцій за участю гривні, долара, євро, рублів, злотих або інших платіжних засобів. Громадяни використовують функціонал, якщо необхідно оцінити величину своїх накопичень в національних або іноземних грошових знаках.

Конвертер валют НБУ:
=0.0247

Особливості роботи валютного конвертера

Онлайн-конвертер валют дозволяє наочно порівняти і перевести якусь суму в одних грошових знаках в інші з урахуванням курсу на сьогодні. Основою для такого порівняння в конвертері валют служить курс валют Національного банку України.

Схема роботи конвертера валют:

  • у графу конвертер валют НБУ вводиться сума грошей для конвертації в інші засоби платежу;
  • у наступній графі є кнопка вибору валюти (найменування та міжнародне позначення), яку необхідно конвертувати;
  • далі встановлюємо вид валюти, в яку потрібно перевести кошти;
  • після знака "дорівнює" з'являється розмір автоматично конвертованих коштів.

Валютний конвертер працює з усіма світовими валютами (включаючи криптовалюту). Всі дії проводяться на підставі щодня оновлюваної інформації про котирування. Найбільш затребувані серед українців угоди пов'язані з гривнями, американськими доларами і грошима Євросоюзу. Рідше використовується російський рубль, польський злотий і англійський фунт. Для зручності вибору всі види валют знаходяться в переліку конвертера валют онлайн в алфавітному порядку.

Конвертор валют - це зручно і універсально

Курси, який використовує конвертер валют Україна на порталі Probanki.com.ua, є абсолютно достовірними і актуальними. Користувачі можуть не сумніватися, що у фінансовій структурі вони отримають саме ту суму, яка була розрахована. Це дозволяє нам рекомендувати наш конвертер валют не тільки цивільним особам, а й організаціям, які розраховують на максимальну точність конвертації.

Онлайн конвертація валюти

Якщо раніше для розгляду пропозицій щодо обміну грошей потрібно було їхати в банк, то зараз це можна зробити, не виходячи з дому, економлячи час і нерви. Щоб скористатися онлайн-конвертером, прямо зараз введіть суму і вкажіть вид необхідної валюти. Практично миттєво шукана сума виявляється в полі вашого зору!

Закрыть
Заберіть свою позику!
Позика від 500 гривень, з будь-якою кредитною історією! Перша позика під 1%, тільки сьогодні!