УКР
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Головна»Банки»Кредитвест Банк

Кредитвест Банк

Телефон банку - 0 800 501 800

Адреса головного офісу: 01030, м. Київ, вул. Леонтовича, 4 а, A1
SWIFT: CREWUAUK
ЄДРПОУ: 34575675
МФО: 380441
Адреса електронної пошти: info@creditwest.ua

Кредитвест Банк має стабільно високий кредитний рейтинг, що дозволяє йому розробляти різні програми кредитування, застосовуючи пільги.

Історія Кредитвест Банку

Кредитвест Банк зареєстрований в якості кредитної організації в жовтні 2006 року, а отримавши ліцензію НБУ в лютому 2007 року надає послуги населенню та юридичним особам, на рівні міжнародних стандартів. Акціонерне товариство "Кредитвест Банк" має статутний капітал у розмірі 72 мільйони гривень, а власний капітал понад 430 мільйонів гривень, що дозволило йому навіть за підсумками 2 кварталу 2020 року отримати чистий прибуток.

Основна сфера діяльності

Приділяючи велику увагу кредитуванню Банк, розвиває і інші банківські послуги, в тому числі:

  • депозити фізичним та юридичним особам;
  • надання кредитів як у готівковій, так і безготівковій формі;
  • операції з валютою;
  • розрахунково-касове обслуговування клієнтів.

Банк у своїй діяльності використовує і постійно вдосконалює дистанційні методи роботи. Для цього на офіційному сайті розміщується вся необхідна клієнтам інформація, така як кредитний калькулятор, Депозитний калькулятор, курси валют, з якими банк працює. Вся розміщена інформація є актуальною і при її зміні оперативно, вносяться зміни.

Де знаходиться головний офіс

Головний офіс Кредитвест Банк Україна розташовується в м. Київ, в будинку 4 по вулиці Леонтовича. Крім головного офісу в Києві відділень Банку поки немає, але для зручності клієнтів встановлено чотири банкомати, знаходження яких можна уточнити на офіційному сайті банку.

Реквізити розташовуються у вільному доступі на сайті Creditwest Банк.

Технічна інформація про банк

Кредитвест Банк відноситься до категорії банків з іноземним капіталом. Акціонером банку є акціонерне товариство ««ALTINBAŞ HOLDİNG Anonim Şirketi» AŞ, Туреччина, його частка в статутному капіталі становить 100%.

Для клієнтів юридичних осіб банк розробив програму клієнт-банк, вона дозволяє підтримувати зв'язок між клієнтом і банком цілодобово. Creditwest Bank банк контакти в повному обсязі. включаючи телефони та електронну пошту теж розміщені на сайті.

Для поліпшення якості послуг, що надаються банк розробив довгострокову програму розвитку, реалізація якої дозволить йому зміцнити позиції на ринку фінансових послуг.

 

Закрыть
Заберіть свою позику!
Позика від 1000 гривень, з будь-якою кредитною історією! Перша позика під 0.01%, тільки сьогодні!