УКР
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор

Кращі курси валют в банках Києва на сьогодні

На нашому сайті представлені найвигідніші курси валют в Україні на сьогоднішній день. Інформація на сайті регулярно оновлюється, тому ви завжди будете знати точний курс євро, долара та інших валют.

Кращі курси на 15.07.2024 (оновлення 16:00)

У таблиці представлені курси валют головних офісів банків. Курси в інших підрозділах можуть відрізнятися.
Валюта Покупка Продаж НБУ
Долар США 41.02 41 41.0434
Євро 44.75 44.7 44.686
Російський рубль 0 0 4.6822

Найактуальніші курси валют онлайн

Крім цього, ми контролюємо курс різних валют в конкретних банках, так що ви завжди будете знати, в який банк вигідніше звернутися за обміном валюти. Це допоможе вам значно заощадити фінанси і не витрачати зайвого, щоб зробити депозит або обміняти гроші для поїздки за кордон. Портал "ПроБанки" регулярно оновлює інформацію про котирування валют, найголовніше - стежити за оновленнями на сайті.

Звертаючись за інформацією про курс валют, важливо завжди уточнювати з банком можливість і фактичний курс проведення обміну доларів, євро і будь-який інший валюти.

Сайт надає дані про курси обміну валют для головного офісу на базі інформації, яку публікує сам банк. Дізнатися, чи є в наявності конкретна валюта і чи можна обміняти її в додаткових офісах обслуговування, філіях, банкоматах, онлайн-банку, і інших підрозділах ви можете також на порталі "ПроБанки", так як інформація в кожному банку може відрізнятися.

Закрыть
Заберіть свою позику!
Позика від 500 гривень, з будь-якою кредитною історією! Перша позика під 0.01%, тільки сьогодні!