УКР
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Головна»Банки»ОТП Банк

ОТП Банк

Офіційна назва: АТ "ОТП Банк"
Головний офіс: 01033, м. Київ, вул. Жилянська, 43
Код ЄДРПОУ: 21685166
Код банку (МФО): 300528
Телефон: (044) 490-05-00, Довідковий центр, цілодобово
Інтернет-банкінг: OTP Smart
Телефон: (044) 290-92-05 цілодобово
Телефон: (044) 593-80-10
e-mail: info@otpbank.com.ua
e-mail: office@otpbank.com.ua

АТ «ОТП Банк» став одним з найбільших банківських установ на території України, визнаним фінансовим лідером країни. Він прийшов на український ринок в 1998 році, і з тих пір за ним закріпилася репутація соціально відповідального, надійного і стабільного банку з європейською якістю сервісу. Виданий акціонерним товариством «ОТП Банк» кредит є реальною підтримкою для приватних осіб і різних видів бізнесу.

Історія

Рік заснування Українського АКБ «Райффайзенбанк» – 1998. Саме ця фінансова структура стала попередницею «ОТП Банку». Вже в 2001 році цей український АКБ увійшов в десятку найбільш великих в країні. Перейменування «Райффайзенбанку» в «ОТП Банк» відбулося в 2006 році, коли його придбала угорська фінансова структура OTP Bank Plc. У той час клієнтура банку перевищувала 100 000 фізичних і юридичних осіб, і число їх досі постійно зростає.

На сьогоднішній день представляють «ОТП Банк» відділення є в більшості великих міст України. У кожному місті є обслуговуючі «ОТП Банк» банкомати.

Основна сфера діяльності

На сьогоднішній день даний банк, будучи одним з ключових гравців українського ринку, робить основну ставку на банківський сервіс з високоякісними фінансовими рішеннями для забезпечення зростаючих потреб клієнтури. Особлива увага також приділяється розвитку партнерської мережі та електронних засобів, що забезпечують сучасний надійний банкінг з високою швидкістю обслуговування клієнтів. Розвиваються інтернет-технології, з'явився сервіс «ОТП Банк онлайн».

Де знаходиться головний офіс (контакти «ОТП Банка»)

Головний офіс банку знаходиться в Києві, відділення – в більшості українських міст. Діє обслуговуючий «ОТП Банк» сайт. У цього інтернет-ресурсу АТ «ОТП Банк» графік роботи цілодобовий. На сайті розміщені:

  • реквізит «ОТП Банка»;
  • e-mail;
  • обслуговуюча клієнтів АТ «ОТП Банк» гаряча лінія;
  • призначений для зв'язку з адміністрацією АТ «ОТП Банк» телефон.

Можна з упевненістю сказати, що в осяжному майбутньому банк продовжить утримувати лідерство у сфері фінансів України.

Закрыть
Заберіть свою позику!
Позика від 500 гривень, з будь-якою кредитною історією! Перша позика під 0.01%, тільки сьогодні!