УКР
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Головна»Банки»Приватбанк

ПриватБанк

Телефон банку - 3700

Адреса головного офісу: 01001, Україна, м. Київ, вул. Грушевського, 1
SWIFT: PBANUA2X
ЄДРПОУ: 14360570
МФО: 305299
Адреса електронної пошти: help@pb.ua

Небагатьом банкам, заснованим в кінці минулого століття, вдалося зберегти своє існування сьогодні, а тим більше зайняти лідируючі позиції на ринку країни.

ПриватБанк України заснований в 1992 році, як і на початку свого розвитку, сьогодні комерційний банк співпрацює з 62% українських громадян, зберігши високий рейтинг довіри. 49.4 % користувачів банківських послуг з числа фізичних осіб вважають його основним банком. На висоті рейтингів і робота організації з корпоративними клієнтами, їх обсяг також становить 67,7%, з яких 45% позиціонують PrivatBank в якості основного. Також банк активно співпрацює з суб'єктами підприємництва, а це 74.5% клієнтів, для 69.8% з яких банк є основним і вони регулярно використовують реквізити ПриватБанк.

Інноваційна діяльність Приватбанку

У цьому напрямку на українському ринку банківських послуг ПриватБанк теж зайняв флагманську позиції, одним з перших ставши використовувати з метою забезпечення безпеки одноразові смс-паролі, систему, забезпечення доступу до особистих даних онлайн-кабінетів через системи QR-кодів. Для комфортної роботи корпоративного блоку введені можливості онлайн-інкасації, платіжні міні-термінали, а також мобільні додатки з інтуїтивно зрозумілим і багатофункціональним інтерфейсом.

Повний спектр можливостей, що надаються клієнтам, можна знайти на офіційному ресурсі, там же розміщені контакти PrivatBank.

Пропозиції для фізичних осіб

Сьогодні Комерційна фінансова організація є переможцем багатьох конкурсів FinAwards 2021 і сьогодні своїм клієнтам пропонує кращу кредитну і дебетову карту, кращий депозит, а також дистанційне обслуговування і мобільні додатки найвищої якості. Саме в цих номінаціях банк був удостоєний золотих і срібних нагород.

Закрыть
Заберіть свою позику!
Позика від 500 гривень, з будь-якою кредитною історією! Перша позика під 0.01%, тільки сьогодні!