Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 40.75 40.8
EUR 1 Євро 43.85 43.85
RUB 1 Рос. рубель 0 0
УКР
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Головна»Банки»А-Банк

А-Банк

Телефон банку - 7776

Адреса головного офісу: м. Дніпро, вул. Батумська, 11
SWIFT: UKCBUAUK
ЄДРПОУ: 14360080
МФО: 307770
Адреса електронної пошти: help@a-bank.com.ua

Станом на 1 липня 2020 року в Україні здійснюють діяльність 75 кредитних організацій, з них 34 з іноземним капіталом, а 23 на 100% є іноземними установами. До числа найбільш великих відноситься А-Банк, який функціонує вже майже 30 років.

Історія заснування А-Банку

Кредитна організація почала свою діяльність в 1992 році. Тоді її повне найменування було «Український кредитний банк». З 2001 року діє під назвою А-Банк Україна.

З 2007 року організація почала працювати з представниками малого та середнього бізнесу України. У цьому ж періоді кредитна організація отримала ліцензії на ведення діяльності на фондовому ринку.

За підсумками діяльності за 2008 рік роздрібна мережа зросла більш ніж у два рази. У наступні періоди організація приділяла багато уваги розвитку Послуг для фізичних осіб: було знову відкрито напрямок автокредитування, стали можливі грошові перекази по країні.

Основна сфера діяльності А-Банку

Банк обслуговує великі компанії, підприємства малого та середнього бізнесу, а також фізичних осіб.

Для юридичних осіб доступні послуги кредитування, розрахунково-касового обслуговування, депозити. Підприємства мають можливість укласти з банком договір і перераховувати свої співробітникам зарплати на пластикові карти А-Банку. Для судноплавних компаній розроблені індивідуальні умови. Також можна скористатися послугами еквайрингу.

Для приватних осіб банк пропонує різні види кредитування, в тому числі за допомогою кредитних карт. Можна зробити внесок, купити або продати валюту. До послуг фізичних осіб є індивідуальні сейфи, на які можна укласти договір оренди. Діє система переказів через популярні платіжні системи. В А-Банку можна укласти договір страхування майна або медичного страхування.

Де знаходиться головний офіс А-Банку

Головний офіс в Україні був розташований в Києві за адресою вул. Велика Васильківська, будинок 100, а в другій половині 2007 року був перенесений в м. Дніпро, на вул. Батумську, будинок 11.

Технічна інформація про банк

А-Банк входить до складу холдингової інвестиційної компанії ABH Holdings SA (ABHH). Її головний офіс знаходиться в Люксембурзі.

Висновок

А-Банк діє на території України більше 25 років. За роки діяльності кілька разів збільшувався його статутний капітал. Велика увага приділялася розвитку роздрібного бізнесу, в результаті обсяги продажів значно зросли. Основні напрямки діяльності - залучення депозитів, видача кредитів, грошові перекази, розрахунково-касове обслуговування.

Закрыть
Заберіть свою позику!
Позика від 100 гривень, з будь-якою кредитною історією! Перша позика під 0.01%, тільки сьогодні!