Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики
Головна»Позики»Онлайн

Онлайн позики в Україні

Регіон: Вся Україна змінити

Терміново потрібні гроші, але немає часу шукати відповідного кредитора? З цією проблемою стикається кожен другий позичальник. Адже потрібно вибрати таку компанію, щоб позику точно схвалили, а гроші видали швидко, без зайвих документів і візиту в офіс. Тепер взяти позику онлайн також просто, як замовити піцу. Для Вас ми створили зручний майданчик, де зібрані найвигідніші пропозиції від банків і МФО.

Позика
Сума, грн
Термін, днів
Спосіб отримання
очистити форму
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 000
Переплата
0 гривень
Умови позики
Термін
2 – 30 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
5 хв
Перша позика 0%
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу
Сума позики
1 000 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
7 – 180 дн
Вік
18 – 65 років
Час відповіді
15 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу
Вибір порталу
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
1 – 30 дн
Вік
18 – 70 років
Час відповіді
3 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
QIWI гаманець
Яндекс Гроші
Електронний гаманець
чужа карта
Webmoney
В офісі
Без відвідування офісу
Сума позики
100 – 15 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
5 – 180 дн
Вік
18 – 85 років
Час відповіді
10 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Сума позики
500 – 50 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
1 – 180 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
20 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
В офісі
Без відвідування офісу

Що краще - позика в МФО або кредит в банку?

Терміново потрібна невелика сума, і ви впевнені, що зможете швидко її повернути? В цьому випадку вигідніше і простіше оформити позику онлайн в Україні через МФО. А якщо хочете запросити велику суму з поверненням протягом декількох років, краще звернутися в банк. На нашому майданчику доступні обидва варіанти.

Повертати мікропозики і кредити так само просто, як і взяти позику онлайн. Заборгованість можна оплатити в особистому кабінеті організації, будь то банк або МФО. Просто вводите номер карти, підтверджуєте оплату кодом з смс, і кредит погашений.

Порядок оформлення позики в МФО

Мікрофінансові компанії видають швидку позику онлайн в Україні. Це означає, що з моменту подачі заявки до перерахування грошей на рахунок пройде максимум 30 хвилин. Вся процедура відбувається онлайн. Щоб приступити до неї, досить взяти в руки паспорт, телефон і знайти форму пошуку вгорі цієї сторінки. Процес оформлення складається з 5 кроків:

 1. Задати в формі пошуку потрібні параметри: сума, термін погашення, гроші готівкою або на карту. Натиснути кнопку "підібрати".
 2. Сервіс проаналізує МФО зі своєї бази. Потім запропонує добірку компаній, готових видати позику онлайн в Україні на ваших умовах.
 3. Ви вибираєте відповідну компанію і натискаєте кнопку "отримати позику". Система перенаправить вас на сторінку обраної МФО.
 4. Тут потрібно заповнити анкету і подати заявку на отримання позики. Вносьте дані уважно, інакше будь-яка помилка або помилка може стати причиною для відмови.
 5. Після схвалення заявки потрібно підписати електронний договір. Детально вивчіть кожен пункт, щоб надалі уникнути непорозумінь і штрафів. Якщо згодні з усіма умовами, саме час отримати гроші.

Все це можна зробити в будь-який час дня і ночі, адже велика частина МФО працює цілодобово. Майже весь процес підбору позики онлайн в Україні автоматизований. Перед схваленням ваша заявка проходить скоринг-аналіз кредитоспроможності, після чого дані звіряють з українською базою Кредитних Історій. Якщо з даними все в порядку, гроші прийдуть на карту протягом 10-15 хвилин. При виникненні питань може зателефонувати менеджер: він уточнить особисту інформацію і мета кредиту. Але це швидше виняток, ніж правило.

Важливо! Обов'язково запам'ятайте дату виплати і намагайтеся її дотримуватися. Адже кожен день прострочення негативно позначиться на Вашій кредитній історії. До того ж, в деяких МФО нараховується штраф за кожен день затримки. Він може становити до 2% від суми кредиту.

Порядок оформлення кредиту в банку

Через банк теж можна оформити позику онлайн, не виходячи з дому. Алгоритм майже такий же, що і при роботі з МФО, але трохи складніше. Оформлення відбувається за такою схемою:

 1. Вибрати розділ "Банки", натиснути кнопку "Отримати кредит".
 2. Заповнити анкету. Тут потрібно вказати ПІБ, дату народження, параметри і мета кредиту, місце роботи і місце проживання. У більшості випадків потрібні дані поручителя, навіть якщо хочете оформити позику онлайн. Співробітник банку обов'язково з ним зв'яжеться, тому вказуйте коректний номер телефону.
 3. Вказати ІПН. Це не обов'язково, але бажано: так ви підвищите довіру з боку кредитора. А значить, підвищите шанс на отримання кредиту.
 4. Вказати свої контактні дані. Вам передзвонить менеджер, щоб переконатися, що ви реальна людина, і уточнити деталі кредиту.

На відміну від МФО, банки схвалюють заявки тільки в робочі години. Якщо у вас вже є карта Банку, в якому запитуєте кредит, гроші можуть перерахувати на неї. Якщо картки немає, доведеться з'явитися в найближче відділення і отримати кредит готівкою.

Чому потрібно оформити позику на нашому сайті?

На нашому сайті ви зможете підібрати позику онлайн швидко, комфортно, без зайвих паперів і черг. Наш кредитний онлайн-консультант в лічені хвилини підбере список вигідних пропозицій з найоптимальнішими Умовами. З нами Ви отримаєте:

 • велику базу надійних компаній, яка регулярно поповнюється;
 • мінімум документів: як правило, потрібен тільки паспорт;
 • економію часу: все відбувається онлайн, заявки обробляються автоматично, гроші приходять вже через 10 хвилин;
 • тільки актуальні пропозиції та зручна форма пошуку.

Позика онлайн в МФО - це просто і надійно. Наш сайт повністю автоматизований, і працює 24/7. Служби підтримки майже всіх МФО теж працюють цілодобово, тому будь-яку проблему можна швидко вирішити. А в особистому кабінеті ви зможете повернути гроші в режимі онлайн або підібрати новий кредит.

Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!