Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики

Позики на карту в Україні

Регіон: Вся Україна змінити

Іноді на заповітної банківській картці виявляється явно недостатньо грошей для того, щоб зробити бажану покупку або приступити до втілення давнього плану. Але це не привід здаватися і впадати у відчай, адже взяти позику на карту онлайн — зовсім не проблема. Наш сайт стане для вас джерелом інформації про приватних кредиторів, які готові на вигідних умовах надати бажану суму.

Завдяки нашому порталу Ви зможете:

 • не побоюватися шахраїв в Інтернеті;
 • витрачати мінімум часу на оформлення паперів;
 • легко поповнювати картку на необхідну суму.
Позика
Сума, грн
Термін, днів
Спосіб отримання
очистити форму
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 000
Переплата
0 гривень
Умови позики
Термін
2 – 30 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
5 хв
Перша позика 0%
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу
Сума позики
1 000 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
7 – 180 дн
Вік
18 – 65 років
Час відповіді
15 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу
Вибір порталу
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
1 – 30 дн
Вік
18 – 70 років
Час відповіді
3 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
QIWI гаманець
Яндекс Гроші
Електронний гаманець
чужа карта
Webmoney
В офісі
Без відвідування офісу
Сума позики
100 – 15 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
5 – 180 дн
Вік
18 – 85 років
Час відповіді
10 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Сума позики
500 – 50 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
1 – 180 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
20 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
В офісі
Без відвідування офісу

Карти випускають багато банків України, і повноправним власником такого продукту може стати будь-який повнолітній громадянин. Найчастіше, запитуючи позику на карту в Україні, використовують іменну дебетову: це найзручніше. Бувають і інші картки: ощадні, моментальні (не Іменні), кредитні.

Головне, знати умови зарахування, щоб вибрати відповідну картку, тому прості дебетові для таких цілей застосовують найчастіше. Банки, які їх випускають, зазвичай не стягують ніякий відсоток з суми, що надійшла, особливо якщо кредит надходить від тієї ж самої банківської компанії.

Де можна оформити позику на карту онлайн

Українським громадянам пропонується в основному два види отримання грошей у борг. Такі послуги надають мікрофінансові організації (МФО) і банки. Звичайно, є ще й ломбарди, але там потрібно залишати в якості застави власне майно. Якщо ж хочеться просто запросити позику на карту в Україні для реалізації тих чи інших цілей, то вибір варто робити за кількома критеріями:

 • термін - зазвичай у МФО це кілька днів або тижнів, а у банків кілька місяців або навіть років;
 • розмір суми - мікрокредитування отримало свою назву якраз тому, що в борг видається набагато менше, ніж у випадку з банківським кредитом;
 • шанс схвалення - мікропозики схвалюють практично всім, навіть якщо кредитний рейтинг далекий від ідеалу, в той час як при запиті кредиту в банку можна отримати відмову по ряду причин;
 • процентна ставка - у випадку з МФО високий ризик для кредитора компенсується не менш високими відсотками, тому у банків відсотки при перерахунку на аналогічний термін виявляються набагато нижче.

Потрібно виходити з поставленого завдання і власних можливостей. Якщо терміново потрібна невелика сума, то екстрено взяти позику на карту онлайн можуть і студенти, і пенсіонери, і люди без офіційного доходу або з простроченнями в минулому. Ну а якщо сума потрібна побільше, зазвичай це має на увазі можливість трохи почекати і зібрати довідки для банківського кредиту.

Оформлення позик в МФО: особливості

Мікрофінансування - поширена серед українських громадян послуга, яка нерідко виручає в складній ситуації. Більше немає потреби йти до друзів і просити в борг, так само як і закладати прикраси або техніку. Підбір позики на карту в Україні — набагато більш простий і зручний варіант.

Стандартний порядок дій:

 1. Ознайомтеся з пропозиціями діючих МФО. Виберіть найбільш вигідний варіант, можна навіть кілька, щоб про всяк випадок заповнювати паралельно.
 2. Заявка заповнюється через сайт. Зазвичай досить вказати ПІБ, паспортні дані, номер телефону.
 3. Надішліть заявку на схвалення. Найчастіше для цього вистачає п'яти або десяти хвилин.
 4. Як тільки запит схвалять, ознайомтеся з договором і підпишіть його. Замість підпису використовується цифровий код з смс.

Щоб гроші прийшли на рахунок, іноді потрібно прив'язати картку для автоматичних зарахувань і списань. Сама процедура не представляє нічого складного і теж займає пару хвилин. Отримавши позику на карту в МФО, можна відразу витрачати суму для покупок. Головне, не забути погасити її разом з відсотками до зазначеного терміну.

Кредитування в банку - окремий варіант

За своєю суттю банківські компанії мало чим відрізняються від МФО, коли виступають в якості кредиторів. Вони точно так же видають запитану суму в борг і потім забирають її назад з урахуванням відсотків. Головне, щоб була можливість підібрати позику на карту швидко. Найзручніше робити це тим, хто вже обслуговується в даному банку. Хоча і новим клієнтам іноді схвалюють деяку суму, але найчастіше невелику.

Загальний порядок дій:

 1. Подивіться, в які банки можна звернутися. Виберіть, куди будете звертатися ви.
 2. Заповніть заявку. Зазвичай це можна зробити через сайт або через додаток для клієнтів банку.
 3. Переконайтеся в актуальності даних. Якщо буде потрібно, додайте копію паспорта; відомості про зайнятість, дохід, проживання і так далі.
 4. Дочекайтеся, поки перевірять заявку. У деяких банках потрібне підтвердження платоспроможності майбутнього позичальника: телефони поручителів, довідка про зарплату і так далі.
 5. Якщо рішення позитивне, ознайомтеся з договором і прийміть умови.

Зазвичай великі суми позичальник повертає не разом, а по частинах, з урахуванням ставки. Якщо ж ви просто шукали швидку позику на карту в Україні, а звернулися в банк, то ніхто не завадить вам повернути всю суму разом, щоб заощадити на відсотках. У випадку з деякими пропозиціями бувають навіть безвідсоткові періоди, які дозволяють повернути стільки ж, скільки спочатку позичав кредитор.

Оформлення позик на карту - більше не проблема

Якщо грошей на картці виявилося недостатньо, заради поповнення балансу більше не доведеться самостійно вивчати інтернет і ризикувати, прив'язуючи реквізити до сумнівних веб-ресурсів. Наш сайт допоможе вам запросити позику на карту в МФО або банку, щоб отримати його гранично швидко і легко.

Переваги нашої сторінки:

 • тільки надійні кредитори, ніяких нав'язаних послуг;
 • без тяганини, без необхідності збирати величезний пакет паперів;
 • володіючи карткою, ви легко зробите все через Інтернет.

Тепер достатньо бути повнолітнім українським громадянином і володарем банківської картки. Завдяки цьому ви без сторонньої допомоги і підказок розберетеся в різноманітті кредитних пропозицій і знайдете підходяще. Яке б завдання ви перед собою не ставили, досить буде оформити позику на карту онлайн, не відволікаючись від повсякденних турбот. Потрібна була дрібна сума або велика — її отримання більше не є проблемою.

Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!