Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики
Головна»Позики»До зарплати

Позики до зарплати в Україні

Регіон: Вся Україна змінити

Звернення в мікрофінансову компанію допомагає швидко впоратися з виниклими фінансовими труднощами. Тут українці можуть і отримати потрібну суму до найближчої получки на карту. Гроші в МФО переводять цілодобово і без вихідних з високою ймовірністю схвалення. На сторінці зібрані найвигідніші пропозиції, що дозволяють взяти позику до зарплати в Україні, не виходячи з дому.

Позика
Сума, грн
Термін, днів
Спосіб отримання
очистити форму
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 000
Переплата
0 гривень
Умови позики
Термін
2 – 30 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
5 хв
Перша позика 0%
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу
Сума позики
1 000 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
7 – 180 дн
Вік
18 – 65 років
Час відповіді
15 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу
Вибір порталу
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
1 – 30 дн
Вік
18 – 70 років
Час відповіді
3 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
QIWI гаманець
Яндекс Гроші
Електронний гаманець
чужа карта
Webmoney
В офісі
Без відвідування офісу
Сума позики
100 – 15 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
5 – 180 дн
Вік
18 – 85 років
Час відповіді
10 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Сума позики
500 – 50 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
1 – 180 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
20 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
В офісі
Без відвідування офісу

Вибір оптимального кредитора до зарплати

Зазвичай позичальники вибирають між двома різними кредиторами при отриманні грошей: МФО і банками. Умови кредитування в них розрізняються за такими параметрами:

 • Термін. Позики до зарплати в Україні видають на короткий часовий проміжок - до 30 днів, а банківські кредити - на період від 6 місяців до 5-10 років.
 • Кредитний ліміт. Доступна позичальникам сума в МФО не перевищує 20000-30000 грн. У банках клієнтам доступний розширений кредитний ліміт - до 500 000 грн.
 • Процентна ставка. За кредитами в банку встановлюється щорічний %, за позиками МФО – щоденний. Хоча базова процентна ставка в мікрофінансових компаніях підвищена, але завдяки коротким термінам користування переплата буде мінімальна. При цьому у клієнтів МФО є можливість отримати позику під 0%.
 • Забезпечення. У МФО видають гроші до зарплати без поручителів і застави. Тоді як в банку при оформленні великої суми можуть запросити забезпечення і додаткові гарантії повернення боргу у вигляді ліквідної застави і платоспроможних поручителів.
 • Вимоги до позичальників. З урахуванням того, що банки видають кредити на велику суму, вони ретельно перевіряють кожного клієнта і аналізують його кредитну історію, поточне боргове навантаження, рівень платоспроможності. У МФО співпрацюють з позичальниками із зіпсованою кредитною історією, неофіційним заробітком і без тривалого трудового стажу.
 • Перелік документів. Більшість МФО запитують у своїх клієнтів тільки паспорт, тоді як при зверненні в банк потрібно повний комплект документів, що підтверджує їх трудову зайнятість і розмір доходів.
 • Порядок оформлення. У МФО переведуть позику до зарплати онлайн на карту, тоді як в банку в більшості випадків буде потрібно особисто прийти в офіс для підписання договору.

В цілому шанси отримати позику до зарплати без відмови вище в мікрофінансової організації, бо МФО не пред'являють строгих вимог до позичальників.

Порядок оформлення позики до зарплати в МФО

Щоб отримати гроші до зарплати цілодобово в МФО необхідно дотримуватися наступного порядку дій:

 1. Вибрати відповідну програму з використанням можливостей нашого сервісу.
 2. Заповнити онлайн-заявку із зазначенням потрібної суми і термінів кредитування, персональних і паспортних даних.
 3. Зареєструватися на сайті кредитора.
 4. Надіслати заявку на розгляд.
 5. Отримати рішення і підписати договір.
 6. Дочекатися надходження грошей на рахунок.

Порядок оформлення кредиту в банку

Оформити позику до зарплати онлайн на карту в банку зазвичай можуть тільки зарплатні клієнти або позичальники, які позитивно себе зарекомендували при попередньому зверненні. Але більшість банків підтримують сьогодні подачу онлайн-анкети, після схвалення якої необхідно буде узгодити з менеджером час для візиту в офіс і підписання договору.

Для отримання кредиту в банку потрібно дотримуватися наступного порядку дій:

 1. Заповнити онлайн-анкету із зазначенням параметрів кредитування, повного імені, контактних даних, цілей отримання грошей, форми зайнятості та розміру доходів та ін.
 2. Відправити заявку на розгляд і дочекатися рішення. В рамках розгляду заявки банк може обдзвонювати зазначених в анкеті контактних осіб, а також перевіряти достовірність інформації в анкеті за місцем роботи.
 3. У призначений день прийти в офіс з підтверджуючим комплектом документів і при необхідності – поручителями.
 4. Ознайомитися із запропонованими умовами та підписати договір.

Варто відзначити, що для банків видача грошей до зарплати на карту не є профільним напрямком діяльності, бо вони спеціалізуються на довгострокових програмах кредитування.

Де взяти гроші до зарплати онлайн

Щоб оформити мікропозику, потрібно приділити велику увагу вибору мікрофінансової організації. Завдяки використанню нашого фінансового порталу можна швидко підібрати вигідну програму з отримання позики:

 • Каталог містить великий вибір мікрофінансових компаній. Представлені в них умови кредитування регулярно оновлюються і доповнюються новою інформацією. Завдяки тому, що всі пропозиції зібрані на одній сторінці, позичальникові більше не потрібно відвідувати сайти кожної МФО для уточнення умов кредитування.
 • Всі МФО проходять попередню перевірку і в базу потрапляють тільки ті компанії, які володіють необхідними дозволами на видачу позик жителям України і позитивно зарекомендували себе серед позичальників.
 • Запропоновані МФО видають позики на лояльних умовах по мінімальному набору документів. Гроші до зарплати в них доступні громадянам з неофіційними доходами, зіпсованої кредитною історією, студентам і пенсіонерам.
 • Для зручності підбору передбачена система фільтрів, що дозволяє відібрати пропозиції по значущім для позичальника параметрам: сумі, термінів, процентній ставці, способам отримання, вимогам та ін.
 • Відразу після вибору МФО можна подати онлайн-заявку і протягом 15-30 хвилин отримати схвалення. Оформити можна гроші до зарплати цілодобово - компанії розглядають заявки в автоматизованому режимі і видають позики 24/7.

Порядок подачі заявки на позику і його оформлення

Позику до зарплати переведуть в повністю дистанційному режимі. Позичальникові не потрібно нікуди йти, щоб отримати гроші в борг: взяти гроші можна з дому або офісу з перекладом на карту. Подача заявки доступна через сайт МФО або Мобільний додаток зі смартфона.

При оформленні заявки позичальник сам вказує необхідні йому параметри кредитування: суму і терміни, а потім заповнює відомості про себе:

 • ПІБ;
 • вік;
 • місце роботи;
 • адрес;
 • розмір доходів;
 • реквізити документів;
 • платіжні дані та ін.

В рамках онлайн-кредитування договір з позичальником підписується повністю дистанційно через смс-повідомлення. Відразу після підписання МФО перерахує гроші на банківську карту. Мікропозик до зп позичальник може витрачати на свій розсуд: на поточні потреби, ремонт телефону або машини, святкування дня народження або оплату медичних послуг.

Як погасити позику

Оформлену позику до зарплати необхідно своєчасно повернути. Погашення по мікропозиці одноразова: позичальникові слід внести суму заборгованості з урахуванням нарахованих відсотків одним платежем в призначений термін за договором.

Для погашення позики можна скористатися різними способами в залежності від умов роботи МФО. Найбільш поширеним є оплата банківською картою через Особистий кабінет, але деяким позичальникам доступні альтернативи:

 • банківські перекази;
 • оплата через офіс МФО;
 • погашення через платіжні термінали.

Відомості про своєчасне погашення передаються в бюро Кредитних Історій і позитивно позначаються на кредитному рейтингу позичальника.

У разі прострочення на суму боргу нараховують пені та штрафні санкції, а до стягнення заборгованості можуть залучити колекторів. Але якщо зарплату затримали, клієнти МФО можуть уникнути виходу на прострочення завдяки опції продовження. Їм достатньо сплатити нараховані відсотки і терміни оплати за договором автоматично пролонгують.

Як вважаються відсотки за позиками - особливості позик

Процентна ставка за позиками до зарплати онлайн на карту нараховується за кожен день користування позиковими коштами. Процентна ставка варіюється в залежності від МФО і встановлюється для кожного клієнта в індивідуальному порядку.

Наприклад, якщо за позикою до зарплати на карту в 10000 грн. встановлена щоденна ставка 1%, то переплата за день складе 100 грн. За 20 днів користування позики розмір нарахованих процентів сягне 2000 грн. , а загальна сума для погашення - 12000 грн.

Чим більш тривалий час позичальник користується позикою, тим вище розмір переплати. При достроковому погашенні розмір нарахованих відсотків можна скоротити.

Загальний висновок

Отримання грошей до зарплати на карту в Україні є найшвидшим способом вирішення виниклих фінансових проблем. Позичальникові досить вибрати вигідну програму на нашому порталі, заповнити невелику онлайн-анкету і вже через 15-30 хвилин гроші надійдуть на карту.

Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!