Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики
Головна»Позики»Безробітним

Позики безробітним в Україні

Регіон: Вся Україна змінити

Якщо вас звільнили, вам все одно потрібні гроші, щоб жити. Чи можна взяти позику безробітному?

Такі позики можливі, проте їх слід ретельно продумати, бо ви ризикуєте потрапити в довгострокову заборгованість і знизити свій кредитний рейтинг, якщо не зможете погасити її.

Нижче сказано, які види запозичення в цьому випадку доступні і на яких умовах можна брати позики безробітним в Україні.

Позика
Сума, грн
Термін, днів
Спосіб отримання
очистити форму
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 000
Переплата
0 гривень
Умови позики
Термін
2 – 30 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
5 хв
Перша позика 0%
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу
Сума позики
1 000 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
7 – 180 дн
Вік
18 – 65 років
Час відповіді
15 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу
Вибір порталу
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
1 – 30 дн
Вік
18 – 70 років
Час відповіді
3 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
QIWI гаманець
Яндекс Гроші
Електронний гаманець
чужа карта
Webmoney
В офісі
Без відвідування офісу
Сума позики
100 – 15 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
5 – 180 дн
Вік
18 – 85 років
Час відповіді
10 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Сума позики
500 – 50 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
1 – 180 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
20 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
В офісі
Без відвідування офісу

Ви можете отримати позику, якщо ви не працюєте, але це буде складніше зробити, ніж якщо б ви мали роботу. Деякі кредитори не позичають нікому з безробітних. Це пов'язано з тим, що вони турбуються про можливу відсутність у них достатнього доходу для виплати боргу.

Проте оформити позику безробітному в цілому ряді фінансових установ все-таки можна. Ви можете отримати позику, особливо якщо у вас є заощадження або майно, наприклад будинок, Ви отримуєте регулярні державні допомоги, і у вас хороший кредитний рейтинг. Однак позика, яку Ви можете отримати, швидше за все, буде менше, ніж позика, пропонована працюючим. І вам, ймовірно, запропонують набагато вищі процентні ставки.

Якщо у позичальника низький кредитний рейтинг, підбір позики безробітному в Україні буде ще складніше. Спеціалізовані кредитори іноді можуть пропонувати такі позики, але ви повинні орієнтуватися на набагато більш високу процентну ставку за вашою позикою.

Перед тим, як взяти позику безробітному онлайн, рекомендується отримати копію свого кредитного файлу. Це дозволить вам бачити, яку інформацію про вас зберігають кредитори, а також дізнатися свій кредитний рейтинг. Служба кредитного моніторингу на нашому фінансовому порталі може показати вам ваш кредитний рейтинг, а також пропонує прості підказки та поради, як його підвищити. Ось пара швидких способів:

 • потрапляйте в список виборців-кредитори використовують цей список, щоб перевірити вашу особу та адресу, і це може миттєво збільшити ваш рахунок;
 • виправте всі помилки у вашому кредитному файлі - помилки у файлі можуть пошкодити ваш кредитний рейтинг, але їх можна легко виправити, якщо ви звернетеся до колишніх позикодавців;
 • завжди здійснюйте всі виплати вчасно, включаючи квартплату, бо це збільшує ступінь довіри кредитора до вас;
 • отримання кредитної картки організації-кредитора і щомісячне погашення залишку в повному обсязі може показати позикодавцеві, що ви здатні відповідально поводитися з фінансами.

Звільнення з роботи не повинно автоматично заважати вам отримати позику. Доступний ряд різних позик, і ви можете виявити, що маєте на них право. Але подивіться на щомісячні виплати по кредиту і переконайтеся, що ви можете собі це дозволити, перш ніж подавати заяву. Калькулятор на нашому порталі - корисний інструмент для розрахунку вартості позики.

Позики безробітним онлайн в Україні мають і свої переваги:

 1. Отримання кредиту означатиме швидкий доступ до коштів - це може бути корисно в екстрених випадках.
 2. Позика зазвичай пропонує фіксовану процентну ставку і фіксований термін, і це повинно допомогти з складанням бюджету. На відміну від банківського овердрафту або кредитної картки, позика не передбачає відкритої кредитної лінії, тому спокуса зайняти більше не існує.
 3. Кредит може бути використаний для консолідації інших витрат.
 4. Своєчасне і повне погашення кредиту може підвищити ваш кредитний рейтинг, а це означає більш низьку вартість запозичення в майбутньому.

Є й недоліки кредиту без роботи:

 1. Якщо ви безробітний, вам зазвичай загрожує більш висока процентна ставка по позиці. Це пов'язано з тим, що кредитори вважають, що ви піддаєтеся більшому ризику дефолту, якщо у вас дуже низький дохід.
 2. Отримання кредиту збільшить вашу боргове навантаження. Ретельно подумайте про запозичення, особливо якщо у вас вже є інші боргові зобов'язання, такі як кредитні картки, автокредит або овердрафт.
 3. Якщо ви зіткнетеся з фінансовими труднощами і не зможете погасити позику, ви, ймовірно, зіткнетеся зі штрафами і навіть більш високими процентними ставками. Це також може зашкодити вашому кредитному рейтингу. У вас можуть виникнути некеровані борги.

Наш фінансовий портал зможе підібрати позику безробітному швидко онлайн з максимальною вигодою і комфортом для позичальника.

Банки або МФО: де брати кредит безробітному?

Можливий кредит безробітному в банку - так звана забезпечена позика. Такі позики менш небезпечні для кредиторів, тому що ви повинні використовувати цінні речі в якості забезпечення - наприклад, свій будинок або машину. Хоча це може допомогти вам отримати кредит, майте на увазі, що ваше майно буде вилучено, якщо ви не зможете погасити заборгованість.

Поручительська позика в банку схожа на персональну позику, але в цьому випадку ви просите близького друга або члена сім'ї офіційно гарантувати кредитору, що вони виплатять позику від вашого імені в разі невиконання зобов'язань. І ви, і ваш поручитель несете юридичну відповідальність за кредитом.

Поширені позики безробітним в МФО - позики для поганої кредитної історії. Деякі кредитори зосереджуються на цьому ринку і можуть запропонувати угоди для тих, хто має поганий кредитний рейтинг. Ні поручителі, ні застава не будуть потрібні. Однак сума, яку Ви можете позичити, швидше за все, буде невеликою, а процентні ставки - відносно високими. Такі позики зазвичай мають не тільки високі відсотки, але і короткі терміни погашення, а також накладають великі штрафи, якщо ви не платите.

Як оформити швидку позику безробітному в Україні?

Для оформлення кредиту в МФО майже завжди достатньо посвідчення особи громадянина України та номера ІПН. Якщо ви берете кредит в банку, часто необхідно документально підтвердити розмір одержуваної допомоги, наявність або відсутність сім'ї та дітей, знаходження у вашій власності того чи іншого майна і т. д.

Всі необхідні документи можна відсканувати і відіслати до фінансової установи електронні копії в режимі онлайн.

У деяких випадках після отримання кредиту готівкові гроші можуть бути зараховані на Вашу банківську карту протягом декількох годин. Хоча в інших ситуаціях це може зайняти кілька днів.

Наш фінансовий портал завдяки своїй великій базі даних і швидкій системі пошуку легко підбере найбільш вигідний і зручний кредит для безробітного.

Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!