Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики
Головна»Позики»Без довідок

Позики без довідок і поручителів в Україні

Регіон: Вся Україна змінити

Запозичення грошей в різних небанківських організаціях стає все більш популярним. В Інтернеті багато компаній цього типу, і постійно з'являються нові судини, тому клієнти можуть вибрати позику, повністю відповідну їх потребам, як за терміном погашення, так і за сумою.

До найбільш популярних послуг, пропонованих небанківськими компаніями, відносяться так звані позики до зарплати, тобто швидкі короткострокові небанківські позики, при яких досить пред'явити посвідчення особи - тобто, ви легко можете взяти позику без довідок. Така назва походить від дуже короткого терміну погашення - кредит береться «на час». Погашення часто відбувається протягом декількох днів або тижнів. Як правило, максимальний термін погашення становить 1-3 місяці.

Позика
Сума, грн
Термін, днів
Спосіб отримання
очистити форму
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 000
Переплата
0 гривень
Умови позики
Термін
2 – 30 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
5 хв
Перша позика 0%
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу
Сума позики
1 000 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
7 – 180 дн
Вік
18 – 65 років
Час відповіді
15 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу
Вибір порталу
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
1 – 30 дн
Вік
18 – 70 років
Час відповіді
3 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
QIWI гаманець
Яндекс Гроші
Електронний гаманець
чужа карта
Webmoney
В офісі
Без відвідування офісу
Сума позики
100 – 15 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
5 – 180 дн
Вік
18 – 85 років
Час відповіді
10 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Сума позики
500 – 50 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
1 – 180 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
20 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
В офісі
Без відвідування офісу

Небанківські компанії, що пропонують гарантовані позики до зарплати онлайн, підкоряються трохи іншим правилам, ніж традиційні банки. Відсотки тут вище, а величина позики – менше. Це компенсується швидкістю отримання кредиту і можливістю оформити позику без довідок, в тому числі і з поганою кредитною історією.

Небанківські кредити фінансуються з власних коштів небанківських компаній, тому, з одного боку, вони легко доступні онлайн, з іншого боку, необхідно враховувати, що виплачувати їх важче, ніж банківські кредити. Популярність онлайн-позик до зарплати можна пояснити ще й тим, що всі формальності можна виконати онлайн, не виходячи з дому. Однак така зручність і висока доступність швидкої позики як доказ може нести ризик потрапляння в кредитний цикл, тобто проблеми, пов'язані з подальшими позиками, взятими без повернення попередньої. Наш фінансовий портал допоможе вам зробити правильний вибір, якщо ви шукаєте позики без довідок онлайн в Україні.

Кредитування без довідок дає клієнтам деякі суттєві переваги.

  1. Швидкі небанківські кредити з успіхом вибирають люди, у яких вже є кредити. Для людей в боргах це часто єдиний спосіб взяти позику без довідок онлайн. Однак слід пам'ятати, що при дуже великій заборгованості або постійних проблемах з погашенням зобов'язань небанківська компанія також може відмовити у видачі кредиту.
  2. Вибираючи онлайн-кредит, не потрібно побоюватися, що перевірка даних займе багато часу. Весь процес відбувається через Інтернет, що значно скорочує час, необхідний для перевірки інформації, що надається клієнтом. Найчастіше весь процес видачі позики до зарплати в онлайн-режимі, включаючи перевірку даних особи, яка подає заявку, займає не більше декількох хвилин. Швидка позика без довідок в Україні приваблює багатьох жителів країни.
  3. Для залучення нових клієнтів, що беруть Швидкі позики, Фінансові установи іноді надають пільги для новачків. Тому багато людей, коли виникає необхідність взяти короткострокову позику, направляються в нові компанії, тобто в місця, де вони зможуть скористатися позичкою на пільгових умовах. Однак це не завжди розумний вчинок. Іноді варто перевірити, чи не пропонує компанія, яка вже давала вам позики до зарплати, привабливу програму лояльності для своїх постійних клієнтів.

Однак, позики без довідок в Україні слід брати з деякою обережністю. Не секрет, що такі кредити найчастіше беруть люди, настільки зневірені в сформованій фінансовій ситуації, що готові багатьом пожертвувати, аби мати гроші «тут і зараз». Це призводить до недбалого читання контрактів або їх повної відсутності, тому легко ввести клієнта в оману і вичавити у нього набагато більше грошей, ніж він очікує. Звідси - хвиля скарг і на позики без довідок. Подібні кредити, звичайно, є «народними», але ви повинні спочатку подумати, наскільки вам насправді потрібна така позика, і чи зможете ви управляти виплатами.

Наш фінансовий портал завжди зможе підібрати позику без довідок швидко онлайн, який буде максимально зручний, вигідний і безпечний для вас. Це можливо завдяки великій кількості зберігаються на нашому ресурсі відомостей про кредиторів, що надають «легкі позики».

Де брати позики без довідок?

Кредит без довідок в банку взяти практично неможливо. Банки спеціалізуються на довготривалому і, як правило, захищеному кредитуванні, що вимагає від позичальника великого числа документів, що підтверджують його необхідний для позики статус.

Позики без довідок в МФО - фактично єдина можливість отримати гроші, не надаючи ніяких документів, крім паспорта. Для дорослих людей ймовірність отримання такого кредиту практично дорівнює 100%. Однак слід пам'ятати, що багато компаній встановлюють мінімальний і максимальний вік для клієнта. Верхня вікова межа встановлюється, коли позики до зарплати пропонуються в розстрочку. Наймолодші клієнти отримають позики з 18-21 років. Кожна компанія змінює цей ліміт індивідуально.

Щоб подати заявку на кредит без довідок, достатньо:

  • мати паспорт громадянина України;
  • відсканувати його;
  • надіслати в онлайн-режимі електронну копію паспорта до фінансової установи.

Підбір позики без довідок в Україні

Швидкі кредити пропонують багато небанківських компаній. Зараз на ринку існує кілька десятків провідних кредиторів, і час від часу з'являються нові, що готують привабливі пропозиції для нових клієнтів. Тому знайти для себе кращу пропозицію - непросте завдання. Виснажливий перегляд веб-сайтів кожної небанківської компанії окремо може зайняти до цілого дня. Ось чому варто перевірити спеціальний рейтинг онлайн-кредитів до зарплати, який можна знайти на нашому сайті - в ньому відображаються потенційно кращі пропозиції.

Рейтинг кредитів до зарплати онлайн дозволяє порівнювати параметри різних пропозицій в одному місці, що значно спрощує вибір для себе оптимального варіанту. Огляд показує найважливішу інформацію. У рейтингу вказуються:

  • назва кредитної компанії;
  • наявність позичок без довідок;
  • яка сума може бути отримана;
  • який термін виплати.

Поруч зі списком є посилання на сайт кредитора. Коли клієнт вирішує скористатися конкретною пропозицією, все, що йому потрібно зробити, це активувати посилання. І тоді він зможе заповнити онлайн-заявку на отримання позики до зарплати на веб-сайті кредитора.

Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!