Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики
Головна»Позики»Без відсотків

Позики без відсотків в Україні

Регіон: Вся Україна змінити

Більшість кредиторів вимагає, щоб ви виплатили основну суму плюс відсотки, які, по суті, є вартістю запозичення грошей. Однак позика без відсотків в Україні дозволяє вам не платити відсотки і повністю погасити основну суму. На перший погляд, це може здатися ідеальною угодою. Однак реальність така, що за деякими типами безвідсоткових позик нараховуються відстрочені відсотки. І якщо ви не дотримуєтеся в точності умови позики, і це може вам дорого обійтися.

Відстрочені відсотки - це відстрочка нарахування відсотків на встановлений період часу. Якщо ви повністю виплатите залишок по кредиту до кінця Безвідсоткового терміну, ви не будете платити ні відстрочених, ні інших відсотків. Однак у випадку, якщо ви не виплатите позику до того часу, ви можете опинитися на гачку через зворотні нарахування відсотків, починаючи з того дня, коли ви взяли позику. Тому слід добре подумати, перш ніж оформити позику без відсотків онлайн.

Позика
Сума, грн
Термін, днів
Спосіб отримання
очистити форму
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 000
Переплата
0 гривень
Умови позики
Термін
2 – 30 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
5 хв
Перша позика 0%
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу

Коли ви збираєтеся купувати дорогий предмет, такий як Меблі, гаджет або автомобіль, вас може спокусити реклама безвідсоткової позики. Отримуючи таку позику, ви повертаєте тільки ті гроші, які ви взяли в борг, без відсотків, за умови, що Ви строго дотримуєтеся терміни і умови позики. Цьому сприяє можливість без тривалих процедур і різних затримок взяти позику без відсотків онлайн.

Хоча безвідсоткова позика часто стає втіленою мрією, вона також може швидко привести вас до фінансових труднощів, якщо ви не будете обережні. Щоб отримати вигоду в даному випадку, важливо знати, що таке безвідсоткова позика, і чи може він вам допомогти.

Як працює безвідсоткова позика? Припустимо, ви купуєте товар або послугу на якусь суму, взявши позику без відсотків в МФО, в банку або у продавця. У вас є плани повністю виплатити кредит до закінчення терміну, але ви несподівано втрачаєте роботу і не сплачуєте останній внесок до закінчення Безвідсоткового періоду.

В цьому випадку вам, ймовірно, доведеться заплатити відсотки по всій позиці, а не тільки по залишилася сумі. І якщо процентна ставка при простроченні висока, Ваша покупка, ймовірно, буде коштувати вам більше, ніж якщо б ви взяли традиційний кредит під відсотки.

Якби кредитори не заробляли гроші на безвідсоткових позиках, вони б не пропонували позику без відсотків в Україні. Такі пропозиції дуже вигідні для більшості з них з очевидної причини: багато клієнтів не можуть здійснити платіж до встановленого терміну і в кінцевому підсумку платять непомірні відсотки.

Тому, перш ніж зробити рішучий крок і погодитися на безвідсоткову пропозицію, уважно вивчіть свій бюджет і потреби в способі життя. Чи Можете ви виконати вимоги, необхідні для підтримки процентної ставки 0%? В іншому випадку розгляньте альтернативний варіант фінансування, який менш імовірно призведе до збільшення боргу, ніж ви спочатку очікували.

Чи означає викладене вище, що підбір позики без відсотків в Україні безперспективний? Зовсім ні. Багато продавців і кредитори заради реклами своєї комерційної або фінансової діяльності пропонують такі кредити на цілком прийнятних і навіть вигідних для клієнта умовах. Важливо лише вміти шукати такі компанії і постійно бути в курсі різних акцій, що стимулюють попит на їхні товари і послуги. У цьому допоможе наш фінансовий портал, де зібрана детальна інформація про кредиторів, що пропонують взяти позику без відсотків онлайн.

Які види безпроцентних позик ви можете отримати?

Існує кілька типів безвідсоткових кредитів.

  1. Безвідсоткові фінансові кредити в рекламних цілях. Їх іноді надає новий банк або філія банку для певного числа своїх перших клієнтів. Взяти таку позику без відсотків в МФО ви зможете набагато рідше, але і це не виключено.
  2. Позики на меблі або побутову техніку. Якщо ви купуєте меблі або інші дорогі предмети для вашого будинку, ви, ймовірно, зіткнетеся з пропозиціями безвідсоткової позики в магазинах роздрібної торгівлі. Ці позики часто стягують відстрочені відсотки, тому, якщо ви не сплачуєте ці покупки в установлений період рекламної акції, ви сплачуватимете відсотки на всю суму (а потім, можливо, відсотки на ці відстрочені відсотки, залежно від того, скільки часу вам потрібно заплатити).
  3. Автокредити. Деякі Автосалони приваблюють покупців безвідсотковими автокредитами. Автокредит з нульовою процентною ставкою може вимагати більш короткого періоду позики, тому Ви можете мати більш високі щомісячні платежі, і ви можете пропустити такі стимули, як знижки виробника. За цими забезпеченими кредитами з встановленими щомісячними платежами не нараховуються відстрочені відсотки.
  4. Медичні позики. Медичне обслуговування буває дорогим, особливо якщо у вас немає хорошої страховки. Ви можете виявити, що ваш лікар бере участь у програмі безвідсоткової позики, щоб зробити лікування більш доступним. Просто переконайтеся, що Ви знаєте деталі кредиту, так як ці програми можуть стягувати високу процентну ставку, якщо ви не оплатите рахунок повністю до певного терміну.
  5. Некомерційні позики. Щоб допомогти людям, які потребують фінансової допомоги, деякі некомерційні організації пропонують безвідсоткові позики. Але ви також можете потрапити в пастку заборгованості за відсотками та іншими платежами, якщо не виплатите позику вчасно.

Що потрібно для безвідсоткової позики?

Кредитор і тип безпроцентної позики, в якій ви зацікавлені, визначатимуть, чи потрібен вам хороший кредитний рейтинг. Наприклад, якщо ви сподіваєтеся отримати безвідсотковий автокредит, знайте, що автосалонам потрібно рейтинг від хорошого до відмінного. Те ж саме можна сказати і про банки. Відповідно, потрібні не тільки документи, що підтверджують вашу особу і статус платника податків (такі, як паспорт та ІПН). Щоб оформити позику без відсотків онлайн, в цьому випадку знадобляться документи, що підтверджують:

  • Ваші заробітки;
  • Ваше соціальне становище;
  • ваше володіння тим чи іншим майном.

У МФО вимог менше - часто достатньо тільки посвідчення особи. Але і відсотки в разі прострочення виплати в таких організаціях вищі.

Безвідсоткові фінансові позики, автокредити та інші види безвідсоткових позик зазвичай не підходять для людей з поганою або середньою кредитною історією. Але іноді ви можете знайти безвідсоткову позику, яка не вимагає перевірки кредитоспроможності. Хоча це трапляється рідко, такі пропозиції дійсно існують. Можна легко знайти їх на нашому фінансовому порталі і вибрати найбільш вигідні для вас варіанти.

Де знайти швидку позику без відсотків в Україні?

Пройдіть на наш сайт і скористайтеся докладною базою даних, де зібрана практично вся корисна інформація про джерела Безвідсоткового кредитування. Це найлегший і зручний спосіб підібрати позику без відсотків швидко і не докладаючи зусиль. Просто використовуйте нашу зручну систему пошуку і порівнюйте результати.

Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!