Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики
Головна»Позики»Банківський рахунок

Позики на банківський рахунок в Україні

Регіон: Вся Україна змінити

Компанії та фізичні особи, які шукають додаткові кошти, можуть розглянути можливість оформити позику на банківський рахунок онлайн. Але які переваги та недоліки цього джерела фінансування?

Хоча було б ідеально фінансувати свої плани власними грошима, реальність така, що у більшості фізичних і юридичних осіб спостерігається нестача необхідних коштів. В результаті їм зазвичай доводиться звертатися до зовнішніх джерел. Однак виникає питання про те, який тип фінансування найбільш підходить для вас і ваших конкретних потреб, оскільки існує безліч різних варіантів для розгляду. Один з них - взяти позику на банківський рахунок онлайн.

Позика
Сума, грн
Термін, днів
Спосіб отримання
очистити форму
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 000
Переплата
0 гривень
Умови позики
Термін
2 – 30 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
5 хв
Перша позика 0%
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу
Сума позики
1 000 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
7 – 180 дн
Вік
18 – 65 років
Час відповіді
15 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу
Вибір порталу
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
1 – 30 дн
Вік
18 – 70 років
Час відповіді
3 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
QIWI гаманець
Яндекс Гроші
Електронний гаманець
чужа карта
Webmoney
В офісі
Без відвідування офісу
Сума позики
100 – 15 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
5 – 180 дн
Вік
18 – 85 років
Час відповіді
10 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Сума позики
500 – 50 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
1 – 180 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
20 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
В офісі
Без відвідування офісу

Банківські кредити є поширеним джерелом фінансування, але навіть у цій категорії у позичальників буде великий вибір. Крім традиційних великих банків, ви також можете отримати як довгострокові, так і короткострокові кредити від онлайн-кредиторів на термін від декількох тижнів до десятків років. Позика на банківський рахунок в МФО зазвичай видається на короткий термін, в той час як кредити великих фінансових установ більш тривалі.

Кредити доступні для цілого ряду цілей. Наприклад, ви можете подати заявку на фінансування освітніх витрат, поліпшення приміщень, покупку нового обладнання, придбання транспорту і ряд інших дій.

Щоб задовольнити цю різноманітність потреб, кредитори, в тому числі банки, розробили спеціальні продукти, такі як фінансування активів, фінансування рахунків і кредити на поповнення оборотного капіталу на додаток до їх стандартним кредитами, щоб допомогти клієнтам знайти правильний вид фінансування в конкретній ситуації. Позика на банківський рахунок в Україні - один з таких варіантів.

Але як дізнатися, чи є кредит правильним кроком для вас? І якщо ви вирішите, що це виправдано, як зрозуміти, де умови кредиту краще? Перш ніж почати порівнювати бізнес-кредити, корисно отримати більше інформації про банки та деяких інших постачальників кредитів. У цьому Вам допоможе наш фінансовий портал з його докладною базою даних про кредиторів. Тут ви дізнаєтеся, як підібрати кращий позику на банківський рахунок в Україні.

Чим вигідно взяти позику на банківський рахунок онлайн?

  1. Банківські кредити - це зручний спосіб отримати додаткове фінансування, не чекаючи, поки ваш дохід дозволить вам здійснити Ваші задуми самостійно. Взяття кредиту означає, що ви можете втілити свої плани в життя набагато раніше і скористатися для цього будь-якими можливостями. Незважаючи на те, що на подачу заявки і отримання схвалення на отримання банківського кредиту можуть піти тижні або навіть місяці, це все ж практичний спосіб зібрати кошти для розвитку вашого бізнесу.
  2. Одним з факторів, що відрізняють швидку позику на банківський рахунок в Україні від інших варіантів кредитування, є його відоме ім'я і надійна репутація. Деякі клієнти можуть віддати перевагу звернутися до банку за кредитом через його давнє ім'я та безпеку, яку, на їхню думку, це дає. Відомі великі банки можуть здаватися більш надійним варіантом у порівнянні з новими кредиторами. При цьому онлайн-кредити стають більш популярними і прийнятними джерелами фінансування не тільки МФО, а й банками.
  3. Процентні ставки за банківським кредитом для можуть бути більш вигідними, ніж у інших онлайн-кредиторів. Якщо ви шукаєте більш довгостроковий варіант фінансування, оформити позику на банківський рахунок онлайн, як правило, набагато вигідніше, ніж використовувати овердрафт. Ви знайдете банки особливо рентабельним варіантом, якщо у вас є хороша кредитна історія. Чим надійніше і успішніше ви як Економічний суб'єкт, тим менше ризику ви представляєте для банків, і тому вони з більшою ймовірністю схвалять вашу заявку і запропонують вам привабливі відсотки. Взяття забезпеченого кредиту також допоможе вам отримати низькі ставки.
  4. Банки можуть пропонувати додаткові послуги. Якщо у вас вже є відносини з банком, наприклад, якщо у вас є рахунок в ньому, вони можуть запропонувати вам консультування, виходячи зі свого розуміння вашої ситуації. Деякі банки також можуть надати особистого консультанта, який допоможе відповісти на будь-які питання про процес кредитування.

Однак все це не означає, що Ваш банк є найкращим варіантом кредитування для вашого бізнесу.

Які недоліки банківських кредитів?

  1. Суворі критерії прийнятності. Одним з основних недоліків банківського кредиту є те, що банки можуть проявляти обережність при кредитуванні. Їх суворі критерії можуть ускладнити отримання кредиту для тих, хто не має фінансової історії, що підтверджує їхні заявки. І, якщо такі будуть прийняті, процентні ставки, ймовірно, зростуть, щоб компенсувати додатковий ризик.
  2. Тривалий процес подачі заявки. Підготовка заявки на кредит також може бути тривалим і трудомістким процесом. Традиційним банкам може знадобитися багато часу для обробки інформації та прийняття рішення, особливо якщо ви подаєте заявку на велику суму грошей. Через це клієнти, які бажають швидкого вливання готівки, можуть зіткнутися з труднощами, намагаючись отримати їх від великого банківського кредитора.
  3. Ви можете не отримати всю суму кредиту. Якщо ваш кредит в кінцевому підсумку буде схвалений банком, то є ймовірність, що ви не отримаєте всю суму, на яку подали заявку. Банк може вирішити, що вам не потрібні такі великі гроші для реалізації вашого проекту, або може вважати занадто ризикованим надання вам кредиту в повному обсязі.
  4. Неприйнятність для поточних витрат. Одним з інших недоліків банківського кредиту є те, що ви можете використовувати кошти тільки для певних проектів або цілей, а не для покриття поточних витрат. Таким чином, банківський кредит позбавляє позичальника самостійності.
  5. Забезпечені кредити пов'язані з ризиком. Хоча отримання забезпеченого кредиту в банку може бути вигідним з його більш низькими процентними ставками, позичальники повинні пам'ятати, що це піддає ризику їх майно, якщо вони не зможуть зробити необхідні виплати.

Чи є інші варіанти фінансування?

Якщо, оцінивши переваги і недоліки банківських кредитів, ви все ще не впевнені, чи підходить вам цей варіант, можна розглянути й інші способи фінансування.

Банки - не єдині кредитори, доступні для малого бізнесу. Зростає кількість онлайн-кредиторів, які стають все більш популярними та життєздатними. Їх накладні витрати, як правило, нижчі, ніж у великих банків, ці онлайн-кредитори можуть бути більш готові пропонувати кредити клієнтам, які менш зарекомендували себе або мають далеко не ідеальну кредитну історію, хоча це зазвичай відображається у високих процентних ставках. Одна з таких можливостей - позика на банківський рахунок в МФО.

Підбір позики на банківський рахунок в Україні можна зробити з використанням нашого фінансового порталу. Наша величезна база даних і спеціалізовані фільтри пошукової системи дозволять підібрати позику на банківський рахунок швидко і з найбільшою вигодою для вас.

Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!