Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики
Головна»Позики»18 років

Позики з 18 років в Україні

Регіон: Вся Україна змінити

При персональному кредиті ви позичаєте фіксовану суму грошей і погоджуєтеся повернути її протягом певного періоду часу. Ви повинні повернути повну суму, відсотки та будь-які застосовні збори. Ви робите це, вносячи регулярні платежі. Персональні кредити також називають кредитами в розстрочку і споживчими кредитами. Вони дозволяють взяти позику з 18 років онлайн.

Персональні кредити зазвичай використовуються для конкретних покупок, таких як ремонт будинку, меблі, оргтехніка, або для консолідації інших боргів з більш високими процентними ставками.

Позика
Сума, грн
Термін, днів
Спосіб отримання
очистити форму
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 000
Переплата
0 гривень
Умови позики
Термін
2 – 30 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
5 хв
Перша позика 0%
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу
Сума позики
1 000 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
7 – 180 дн
Вік
18 – 65 років
Час відповіді
15 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу
Вибір порталу
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
1 – 30 дн
Вік
18 – 70 років
Час відповіді
3 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
QIWI гаманець
Яндекс Гроші
Електронний гаманець
чужа карта
Webmoney
В офісі
Без відвідування офісу
Сума позики
100 – 15 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
5 – 180 дн
Вік
18 – 85 років
Час відповіді
10 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Сума позики
500 – 50 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
1 – 180 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
20 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
В офісі
Без відвідування офісу

Позику з 18 років в Україні можна отримати у традиційних кредиторів, таких як банки. Але частіше він здійснюється через мікрофінансові організації (МФО). Ваш кредитор може запропонувати вам кредит на суму, що перевищує те, що вам потрібно. Будьте обережні, щоб не зайняти більше, ніж ви здатні повернути.

Детальніше про умови кредитування в Україні можна дізнатися на нашому фінансовому порталі.

Які переваги дає позику з 18 років в МФО або банку?

 1. Якщо гроші - це те, що необхідно на шляху до гідного життя і успішної кар'єри, то позика з 18 років в Україні забезпечить вам фінансування навчання. Отримання вищої освіти-це інвестиція в себе. Ось чому оформити позику з 18 років онлайн – саме те, що може знадобитися для майбутнього.
 2. Швидка позика з 18 років в Україні відповідає вашим конкретним і унікальним потребам, і цей процес є швидким і простим. Він забезпечує ваше навчання в навчальному закладі, ваше проживання, за яке потрібно заплатити орендодавцю або мешканцю, а решта коштів надходять безпосередньо на ваш банківський рахунок або на банківський рахунок вашого поручителя.
 3. Особа, яка підписала поручительство за вас, буде платити відсотки і збори по кредиту, надаючи вам фінансову свободу, щоб зосередитися на навчанні і створювати майбутнє, про яке ви мрієте, не надто турбуючись про гроші.
  Ви можете отримати Студентський кредит за низькою індивідуальною процентною ставкою. На додаток до плати за навчання, ваш кредит може бути використаний для оплати вашого проживання, а також підручників і обладнання, необхідних для навчання.
  Можна легко взяти позику з 18 років онлайн, для цього достатньо відіслати інтернет-заявку з доданими електронними копіями необхідних документів.

Важлива порада: ретельно продумайте, скільки ви хочете отримати. Можливо, якщо ви є студентом, вам потрібно буде повернути гроші тільки після того, як ви почнете працювати. Однак все одно не слід обтяжувати себе занадто великими боргами після закінчення навчання. Пам'ятайте, що ви завжди можете збільшити свій студентський кредит пізніше.

Що потрібно надати кредитору?

Як правило, щоб оформити позику з 18 років онлайн в банку, кредитори зажадають докази того, що у вас є:

 • регулярний дохід;
 • банківський рахунок;
 • постійна адреса.

Більшість кредиторів будуть проводити перевірку кредитоспроможності, коли ви подасте заявку на персональний кредит. Ваш кредитний звіт допомагає кредиторам оцінити вашу здатність погасити свій позику. Швидше за все, вони розглянуть ваші борги. Ваш кредитний звіт, кредитний рейтинг і борги можуть вплинути на варіанти кредиту, включаючи процентну ставку і тип кредиту, на який ви маєте право.

Позика з 18 років в МФО оформляється простіше: від вас часто потрібно лише цивільний паспорт. Але в порівнянні з банківським кредитом сума напевно буде менше, а відсотки – вище.

Отримання кредиту

Ваш кредитор зазвичай надає вам гроші одним із таких способів:

 • готівка;
 • зарахуванням на ваш банківський рахунок;
 • електронним переказом;
 • направляйте іншим кредиторам безпосередньо, якщо ви консолідуєте борги;
 • на карту передоплати.

Повернення персонального кредиту

Взявши персональний кредит, ви погоджуєтеся вносити регулярні платежі. Більшість кредиторів запитають Вашу банківську інформацію, щоб вони могли знімати платежі безпосередньо з Вашого рахунку. Це називається попередньо авторизованим дебетом.

Деякі кредитори надсилають інформацію про ваші особисті платежі за кредитом до Бюро Кредитних Історій.

Якщо ваш кредитор звітує перед Бюро Кредитних Історій, ви можете поліпшити свій кредитний рейтинг, роблячи платежі вчасно. Якщо ви не вносите платежі вчасно, це може негативно позначитися на Вашій кредитній історії.

Вам може бути дозволено зробити додаткові платежі або погасити позику до кінця терміну без штрафних санкцій. Це допоможе вам заощадити на відсотках і погасити кредит раніше, ніж планувалося. Деякі кредитори можуть стягувати комісію, якщо Ви погасите кредит достроково.

Ви також можете переглянути умови персональної кредитної угоди з вашим кредитором. Це може допомогти вам керувати своїм бюджетом, якщо ваше фінансове становище зміниться. Ця послуга може бути платною.

Перед тим, як підписати договір персонального кредиту, переконайтеся, що ви розумієте умови. Запитайте кредитора про все, що вам незрозуміло. Кредитори повинні надати вам необхідну інформацію, до якої входять:

 • сума кредиту;
 • величина процентної ставки;
 • чи є вона фіксованою або змінною;
 • терміни погашення;
 • збори та плата за обслуговування;
 • додаткові послуги фінансової компанії.

Інші кредитори, такі як деякі кредитні спілки та альтернативні кредитори, регулюються провінційним або територіальним регулюванням, і від них може не вимагатися надання цієї інформації.

Види персональних кредитів

Існують два види персональних кредитів: забезпечені та незабезпечені.

Забезпечений персональний кредит використовує актив, такий як ваш автомобіль, як обіцянка вашому кредитору, що Ви погасите позику. Цей актив називається заставою. Якщо ви не можете здійснювати платежі, кредитор може забрати у вас актив.

Незабезпечений споживчий кредит - це кредит, який не вимагає застави. Якщо ви не вносите платежі, кредитор може подати на вас до суду.

При забезпеченому позику у вас є можливість отримати більше грошей під більш низькі відсотки, ніж при незабезпеченому. Однак при цьому ви ризикуєте своїм майном, яке можете втратити в разі несвоєчасних виплат.

Як бачите, позики бувають різними. Підбір позики з 18 років в Україні легко зробити на нашому фінансовому порталі. Наша детальна база даних з ефективною системою пошуку дає можливість підібрати позику з 18 років швидко і правильно.

Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!