Кредит без дзвінків та поручителів
В ситуації, коли потрібно взяти онлайн кредит без дзвінків і перевірок, важливе значення слід приділити вибору відповідного кредитора. Щоб полегшити вирішення зазначеного завдання та прискорити пошук, на сторінці вже відібрано найвигідніші пропозиції, що дозволяють оформити швидкий кредит без дзвінків в Україні.
В чому різниця між кредитом в МФО та банку
Кредити від мікрофінансових організацій та банків мають низку важливих відмінностей один від одного, які слід врахувати перед оформленням:
- Терміни кредитування. В МФО кредити перераховують на обмежені терміни – до зарплати (максимально – до року). Банки ж орієнтуються на довгострокові кредити терміном не менше 1 року.
- Кредитний ліміт. Доступна позичальникам МФО сума зазвичай перебуває в межах 20-30 тис. грн., тоді як в банку – до 500 тис. грн. Тому завдання, які вирішують позичальники при оформленні кредиту в банку та МФО, принципово відрізняються.
- Цілі отримання. Банківські кредити можуть бути цільовими та нецільовими. В рамках цільового кредитування позичальникам доступний розширений кредитний ліміт та знижені відсоткові ставки, але клієнту на руки кредит не видадуть. Всі кредити від МФО мають нецільове призначення та їх можна витрачати на власний розсуд.
- Відсоткова ставка. В МФО плата за користування позиковими коштами нараховується щодня, але процентна ставка з урахуванням лояльних вимог до позичальників та швидкості переказу грошей буде підвищеною. Банки більш ретельно підходять до оцінки платоспроможності клієнтів та виділяють кредити на умовах зниженої річної ставки. При цьому МФО часто проводять акції нових клієнтів, що дозволяють взяти позику під 0%.
- Пакет документів. Якщо в мікрофінансових організаціях часто обмежуються лише паспортом для заповнення заявки, в банках запитують повний набір підтверджуючих документів за розміром доходів, стажу, сімейним станом та ін.
- Вимоги до позичальників. Для отримання кредиту в МФО потрібно мати українське громадянство та відповідати віковому цензу, застава та поручиті не потрібні. Тоді як в банках пред'являють розширений набір вимог: за розміром доходів, трудового стажу, хорошої кредитної історії, а для отримання великої суми додатково запитують заставне забезпечення та ін.
- Спосіб погашення. Банківський кредит погашається щомісячно рівними платежами. Заборгованість перед МФО необхідно внести одноразово в останній день. Але терміни погашення в мікрофінансовій компанії можна відстрочити завдяки опції пролонгації.
Таким чином, якщо позичальнику потрібен кредит на велику суму та тривалі терміни, то доцільно звертатися до банку, тоді як якщо гроші потрібні терміново і клієнт готовий повернути їх із найближчої зарплати, то вибір варто зробити на користь мікрофінансової компанії.
Як видають гроші в кредит без дзвінків в МФО
Щоб взяти кредит без дзвінків в мікрофінансовій організації, потрібно дотримуватися наступного порядку дій:
- Вибрати відповідного кредитора за допомогою фінансового порталу.
- Вказати необхідні суму та терміни з урахуванням встановлених в компанії лімітів.
- Заповнити невелику онлайн-анкету з персональними та контактними даними, а також реквізитами паспорта.
- Додати відскановану копію паспорта для верифікації особи позичальника.
- Надіслати заявку на розгляд до МФО.
- Прив'язати банківську картку до профілю клієнта. Для отримання переказу підійде будь-яка карта українського банку, яка підтримує моментальне нарахування та списання грошей.
- Дочекатися схвалення заявки з боку МФО: про рішення можна буде дізнатись за телефоном або електронною поштою.
- Ознайомитись із запропонованими умовами кредитування та підтвердити згоду з ними через смс.
- Дочекатися переказу грошей.
- Залишається своєчасно погасити заборгованість, щоб не псувати кредитну історію.
В МФО заявки розглядаються в автоматичному режимі системою скорингу, тому гроші видають без обдзвону позичальника, його родичів та колег. На оформлення мікропозики йде до 10-15 хвилин.
Як оформляють кредит без дзвінків оператора в банку
Для оформлення кредитів без дзвінків в Україні необхідно дотримуватись наступного порядку дій:
- Вибрати банк та перейти до заповнення заявки. В ній потрібно вказати параметри кредитування, повне ім'я, контактні номери зв'язку, цілі отримання коштів, місце роботи та проживання, дату народження.
- Надіслати заявку на розгляд до банку-кредитора.
- Дочекатися рішення по смс або в електронному вигляді.
- Підписати договір. Сьогодні не всі банки України перейшли на повністю дистанційний режим роботи, тож в деяких випадках доведеться особисто прийти до офісу для підписання договору.
- Отримати гроші в готівковій формі або на рахунок в банку.
Шанси на схвалення швидкого кредиту без дзвінків в Україні зростають в разі звернення до банку, в якому позичальник раніше брав кредит та своєчасно його виплатив, а також за запитом невеликої грошової суми. Якщо в розпорядженні кредитора виявилося достатньо даних, щоб переконатися в платоспроможності позичальника, він не витрачатиме додаткові ресурси для обдзвону зазначених в анкеті контактних осіб.
Де взяти кредит без дзвінків та поручителів
Завдяки сервісу по підбору кредиту без дзвінків в Україні можна швидко підібрати відповідного кредитора. На нашому порталі зібрано велику базу мікрофінансових організацій та банків, які пройшли попередній відбір. До переліку увійшли лише перевірені надійні кредитори, які дотримуються українського законодавства та позитивно зарекомендували себе на ринку фінансових послуг.
Щоб підібрати позику без дзвінків можна скористатися зручними фільтрами та відсортувати пропозиції за важливими для позичальника параметрами:
- за сумою;
- термінами для погашення;
- вимогами до клієнта;
- способами отримання та погашення.
Після вказання потрібних параметрів сервіс автоматично підбере актуальні пропозиції від кредиторів України. На порталі можна не тільки швидко порівняти програми, що дозволяють оформити кредит без дзвінків, але й ознайомитися з відгуками інших клієнтів, дізнатися про програми, що діють у кредитора, і пропозиції, розрахувати майбутню переплату на кредитному калькуляторі.
Одразу після вибору відповідної кредитної пропозиції позичальник може надіслати онлайн-заявку на адресу одного або кількох кредиторів, не виходячи з дому.