Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики
Головна»Банки»Таскомбанк

Таскомбанк

Телефон банку - +38 044 393-25-90

Адреса головного офісу: 01032, м. Київ, вул. с. Петлюри, 30
SWIFT: MUNIUA22
ЄДРПОУ: 09806443
МФО: 339500
Адреса електронної пошти: info@tascombank.com.ua

«Таскомбанк» є українським банком, що має головний офіс у Києві. Він став однією з перших комерційних банківських установ на території України. Заснований в 1989 році як «Таврідабанк», він пережив розпад СССР і протягом наступних років став одним з провідних банків країни. Нинішня назва і відповідні реквізити «Таскомбанку» з'явилися в 2011 році. У 2019 році влада України позначила його як системно важливий банк. Цей статус означає державну підтримку в разі форс-мажорних обставин і робить кожен пропонований клієнтам банку «Таскомбанк» кредит вигідним і привабливим.

Історія Таскомбанку

З моменту свого заснування в 1989 році за розміром чистого активу «Таскомбанк» увійшов до ТОП-20 українських банків. У 2019 році представляють фінансову організацію «Таскомбанк» відділення числом 108 охопили практично кожен український регіон. У будь-якому місті країни присутні належать банку «Таскомбанк» банкомати. Офіційно представляє «Таскомбанк» сайт допомагає здійснювати фінансові операції прямо з дому або офісу. Працює додаток «Таскомбанк онлайн». Існує встановлена для клієнтів фінансової організації «Таскомбанк» гаряча лінія.

Основна сфера діяльності банку

«Таксобанк» проводить кредитування та фінансове обслуговування різноманітних клієнтів. В їх число входять:

  • фізособи;
  • індивідуальні, дрібні та середні підприємці;
  • великий бізнес.

Свої подальші завдання керівництво «Таксобанку» бачить у подальшій географічній експансії та залученні до складу своєї клієнтури нових груп населення. Все це планується здійснювати за рахунок підвищення ефективності роботи банку та впровадження нових цифрових технологій.

Адреса головного офісу

Місце розташування головного офісу банку в Києві – вулиця С. Петлюри, 30. Клієнти найчастіше використовують такі контакти «Таксобанку»:

  • використовуваний для зв'язку з організацією «Таскомбанк» телефон: (044) 393 25 90;
  • адреса електронної пошти: info@tascombank.com.ua.

На сайті банку «Таскомбанк» графік роботи цілодобовий.

Очевидним є висновок, що статус системно важливого банку, забезпечуючи державну підтримку в несприятливих для ринку ситуаціях, сприяє зростанню популярності «Таскобанка».

Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!