Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики
Головна»Банки»Укрексімбанк

Укрексімбанк

Телефон банку - 0-800-50-44-50

Адреса головного офісу: 03150, м. Київ, вул. Антоновича, 127
ЄДРПОУ: 00032112
МФО: 322313
Адреса електронної пошти: contact@hq.eximb.com

«Укрексімбанк» є публічним акціонерним товариством. Ста відсотками акцій банку володіє український Кабінет Міністрів. Це фінансова установа в державній власності складається в трійці найбільших банків країни. Серед депозитів юр. осіб він міцно закріпився на першому місці. Наданий ПАТ «Укрексімбанк» кредит є вирішенням багатьох проблем для бізнесу. Розширюється не тільки географічна, а й інформаційна присутність банку в різних сферах діяльності державних і приватних структур. З цією метою створено сервіс «Укрексімбанк онлайн», що обслуговує клієнтів у мережі, та гаряча лінія, що з'явилася в ПАТ «Укрексімбанк».

Історія банку

Дата створення акціонерного товариства «Укрексімбанку» указом президента країни – 3.01.1992. Саме тоді діяльність установи була ліцензована і з'явилися реквізити «Укрексімбанку». У 2009 році банк змінив свою форму власності на публічне акціонерне товаріство. Відповідні зміни з'явилися в статуті цієї банківської організації.

На сьогоднішній день представляють «Укрексімбанк» відділення (числом 78) і філії (числом 27) охопили майже всю країну. Важливою віхою в історії банку стало створення двох представництв у Великобританії і США. У кожному місті України знаходяться встановлені належать ПАТ «Укрексімбанк» банкомати.

Основна сфера діяльності

Основна сфера діяльності банку полягає в залученні, обслуговуванні та забезпеченні безпеки депозитів юр. осіб на території України. Для того щоб успішно впоратися з цим завданням, адміністрація банку впроваджує самі передові цифрові технології та інші сучасні методи банківського сервісу. Високі рейтинги банку (CC від Fitch bank) свідчать про його досягнення на цьому шляху.

Де знаходиться головний офіс (контакти «Укрексімбанку»)

Крім головного офісу в Києві зв'язок клієнтури з адміністрацією банку здійснюється через офіційно представляє «Укрексімбанк» сайт в мережі Інтернет. На ньому вказані призначений для бажаючих зв'язатися з контактними особами ПАТ «Укрексімбанк» телефон та інші дані.

У число переваг Банку входять:

  • гарантії з боку держави;
  • широка мережа відділень і представництв;
  • провідні позиції у фінансовому секторі.
Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!