Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики
Головна»Банки»Мегабанк

Мегабанк

Телефон банку - 0 800 504-400

Адреса головного офісу: 61002, Україна, м. Харків, вул. Алчевських, 30
SWIFT: DBBKUA2K
ЄДРПОУ: 09804119
МФО: 351629
Адреса електронної пошти: mega@megabank.ua

Публічне акціонерне товаріство Мегабанк є одним з найбільших банків України, який в числі перших впровадив систему надання своїх послуг в онлай режимі, що дозволило йому збільшити число і стати в 2019 році банком року.

Історія Мегабанку

Свою діяльність банк розпочав з 1990 року. До сьогоднішнього дня він увійшов до десятки найбільших банків України і працює на підставі ліцензії № 163 від 12.11.2018 року. Його статутний капітал становить 700 мільйонів гривень. Банк постійно розвивається, не зупиняючись на досягнутому і тому навіть за підсумками першого півріччя 2020 року він отримав прибуток у розмірі 20 мільйонів гривень.

Основна сфера діяльності Мегабанку

Банк працює з усіма групами клієнтів - фізичними та юридичними особами, надаючи їм весь спектр банківських послуг. Особливу увагу банк приділяє послугам, що надаються дистанційно. Для цього розроблений особистий кабінет клієнта, використовуючи його клієнт може проводити свої платежі в режимі онлайн. Крім цього банк розробив і мобільний додаток, що дозволяє користуватися особистим кабінетом в будь-якому місці, де є стійкий інтернет.

Послуги Мегабанк надає використовую інтернет технології, а користуватися ними можуть як фізичні, так і юридичні особи, їм доступні:

  • депозити;
  • грошові перекази;
  • кредити;
  • банківські картки;
  • єдиний розрахунковий центр;

додатково для юридичних осіб:

  • еквайринг:
  • зарплатний проект.

Де знаходиться головний офіс

Головний офіс банку знаходиться в місті Харків за адресою: вул.Артема, будинок 30. Крім цього банк має в своєму розпорядженні широку мережу відділень, їх налічується 21.

Всі реквізити Мегабанку можна знайти на його офіційному сайті Megabank.ua. Тут же можна дізнатися, де знаходиться найближчий банкомат банку.

Технічна інформація

У статутному капіталі банку є іноземний капітал, в число акціонерів банку крім українських акціонерів входять Європейський банк реконструкції та розвитку, міжнародна корпорація KFW. Для підтримки постійного зв'язку з клієнтами Мегабанк контакти розміщує у вільному доступі в мережі Інтернет і на стендах в своїх офісах.

Megabank Україна розробляючи довгострокові програми розвитку, головним своїм завданням ставить продовження кредитування бізнесу, підтримуючи таким чином реальний сектор економіки країни.

 

Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!