Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики
Головна»Банки»Комінвестбанк

Комінвестбанк

Телефон банку - +38 0312 61-98-04

Адреса головного офісу: 88000, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Юрія Гойди, 10
SWIFT: KOOP UA UX
ЄДРПОУ: 19355562
МФО: 312248
Адреса електронної пошти: post@atcominvestbank.com

Комінвестбанк кредитна установа України. Він обслуговує фізичних та юридичних осіб з початку 90-х років. Нижче представлено його короткий опис і основні напрямки діяльності.

Історія Комінвестбанку

Історія «Комінвестбанку» почалася ще 16 грудня 1992 року. Він був створений шляхом перетворення українського комерційного банку ТОВ «Коопінвестбанк».

За час свого існування на ринку фінансових послуг він істотно розширився. На сьогоднішній день має більше 40 офіційних представництв на території:

  • Закарпатської області;
  • Києва;
  • Львова;
  • Одеси;
  • Дніпра.

Основна сфера діяльності банку

АТ «КОМЕРЦІЙНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ банк» займається фінансово-кредитною діяльністю. Послуги, що надаються «Комінвестбаном» представлені наступними двома напрямками:

  1. Обслуговування громадян-фізичних осіб (видача платіжних карток, відкриття депозитів, здійснення грошових переказів, споживче кредитування, здача в оренду індивідуальних банківських сейфів та ін.).
  2. Робота з юридичними особами (розрахунково-касове обслуговування, зарплатні проекти, видача корпоративних карток, операції з іноземною валютою, доступ до інтернет-банкінгу тощо).

Де знаходиться головний офіс Комінвестбанку

Головний офіс АТ «КОМЕРЦІЙНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ банк» знаходиться на заході України за наступною адресою: м. Ужгород, вул. Гойди 10.

Контакти головного відділення Комінвестбанку: (0312) 61-98-45 (номер телефону).

З детальними реквізитами Комінвестбанку можна ознайомитися на сайті банку в розділі «Контакти та реквізити».

Технічна інформація про банк

At Kominwest Bank українська кредитна установа. Він здійснює свою діяльність на підставі Статуту та ліцензії, виданої Національним банком України (від 25.06.2018 року № 105).

Дана фінансова організація надає послуги в повній відповідності з положеннями Закону України «Про банки і банківську діяльність», а також численних підзаконних актів.

На сьогоднішній день Комінвестбанк виступає повноправним членом багатьох міжнародних та українських асоціацій, кредитно-банківських спілок і платіжних систем (НАБУ, ПАРД, міжбанківська валютна біржа та ін.) Крім того, протягом всієї своєї діяльності багато разів нагороджувався почесними грамотами, відзнаками та подяками, що підтверджує його надійність і високий рівень обслуговування клієнтів.

Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!