Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики
Головна»Банки»Грант

Грант Банк

Телефон банку - +38 057 714-17-41

Адреса головного офісу: 61001 Харківська область, м. Харків, вул. Данилевського, 19
SWIFT: GRBKUA2X
ЄДРПОУ: 14070197
МФО: 351607
Адреса електронної пошти: bank@grant.kharkov.ua

Грант банк на фінансовому ринку України працює з 1991 року. Надійний і стабільний банк головним своїм завданням ставить постійне розширення спектру послуг, що надаються, використовуючи сучасні технології.

Історія Грант Банку

У 1991 році банк був зареєстрований як Акціонерний Східно-Український біржовий банк "ГРАНТ" як закрите акціонерне товариство. У 2009 році реорганізований у Публічне Акціонерне Товариство. Його власний капітал перевищує 590 мільйонів гривень, це разом з кваліфікованою командою дозволило банку навіть у важкі часи кризи зберегти більше 80% своїх клієнтів.

Основна сфера діяльності

Послуги Грант Банк надає як фізичним, так і юридичним особам. Працюючи з національною та іноземною валютою банк своїм клієнтам пропонує наступні послуги:

  • видача кредитів;
  • прийом грошових коштів в депозити;
  • здійснення грошових переказів всередині банку та на рахунки клієнтів і контрагентів в інші банки;
  • надання банківських сейфів в оренду;
  • розрахунково-касове обслуговування.

Для юридичних осіб додатково пропонуються:

  • зарплатні проекти;
  • випуск корпоративних карток;
  • еквайринг;
  • послуги депозитарію;
  • банківські гарантії.

Всі ці послуги клієнти можуть отримувати і з застосуванням дистанційних методів, підключивши Інтернет-банкінг, що дозволить користуватися послугами банку цілодобово 7 днів на тиждень. Банк Грант України має 2 філії та 19 відділень, розташованих у Київській, Одеській, Полтавській, Сумській та Харківській областях.

Де знаходиться головний офіс

Головний офіс банку розташовується в Харківській області за адресою: м. Харків, вул. Данилевського, будинок 19.

Враховуючи, що банк постійно розширює спектр дистанційних послуг, його клієнти можуть проживати і працювати в будь-якому населеному пункті України.

Технічна інформація

Грант Банк має свій офіційний сайт, який розташовується в мережі Інтернет за адресоюwww.grant.ua на ньому розміщена вся актуальна інформація, необхідна для роботи клієнтів. Реквізити Грант Банк підтримуються в актуальному стані, при необхідності в них оперативно вносяться зміни.

Також Грант Банк контакти свої розмістив на сайті, в тому числі телефон гарячої лінії і чат, які дозволяють клієнтам підтримувати постійний зв'язок з банком.

Банк у своєму складі не має іноземного капіталу, постійно вдосконалює якість послуг, що надаються, зберігаючи їх високу якість.

Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!