Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики
Головна»Банки»Банк інвестицій та заощаджень

Банк інвестицій та заощаджень

Телефон банку - 0 800 503-005

Адреса головного офісу: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 83-д
SWIFT: BFISUAUK
ЄДРПОУ: 33695095
МФО: 380281
Адреса електронної пошти: info@bisbank.com.ua

При необхідності звернутися за кредитом або навпаки за відкриттям депозиту важливо правильно оцінити параметри банку і банківських продуктів. У них входять: надійність і стабільність банку, прості і зрозумілі умови банківських продуктів, можливість достроково зняти гроші з депозиту або дострокова виплата без штрафів для кредитів, а також безліч способів погашення кредиту, в тому числі онлайн або через банкомати.

Банк інвестицій та заощаджень – це один з надійних банків. Надає банківські продукти та послуги приватним і юридичним особам, працює з корпоративними клієнтами.

Історія банку BIS Bank

Влітку 2005 року Банк інвестицій та заощаджень Україна отримав ліцензію і пройшов процес реєстрації. У банку з 2008 року оформлено свідоцтво на Trade Mark. З кінця 2009 року - перебуває у фонді страхування вкладів. У різний час займав високі місця в рейтингах і переліках. Є банком з високим рейтингом надійності.

Це невеликий український банк, який контролюється кількома фізичними та юр. особами, власниками більшої частки акцій.

Головою правління є Зінніков Віталій Олександрович.

Основна сфера діяльності банку

Розглянемо послуги БІЗ Банку, який є універсальною банківською установою з комплексними послугами для населення та бізнесу. Це - депозитні та кредитні проекти для фізичних осіб, а також платежі, перекази та інші продукти.

Юридичні особи найчастіше вибирають розрахунково-касове обслуговування і зарплатні проекти, валютні та депозитні програми. Обслуговування ведеться як через інтернет-банкінг, так і у відділеннях BIS Bank.

Де знаходиться головний офіс БІЗ Банку

Головний офіс знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 83-д.

Філії працюють як в самому Київ, так і практично у всіх обласних містах країни: Харкові, Херсоні, Львові, Одесі, Чернівцях, Львові та інших.

Контакти філій Банку інвестицій та заощаджень представлені на офіційному сайті за адресою www.bisbank.com.ua.

Команда BIS Bank керується такими орієнтирами як: професіоналізм, стабільність, курс на інновації, а також клієнтоорієнтованість – створення таких умов, при яких всі продукти прості, зрозумілі і доступні, а клієнт відчуває себе комфортно.

Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!