Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики
Головна»Банки»Аркада

Аркада Банк

Телефон банку - (050) 441-45-69

Адреса головного офісу: м. Київ, вул. Ольгинська, 3
ЄДРПОУ: 19361386
МФО: 322335
Адреса електронної пошти: dom@arkada.ua

Arkada Bank – кредитна організація України, створена будівельними компаніями. Цим визначається основний вид діяльності банку. Поряд з кредитуванням об'єктів будівництва та іпотечними програмами в послуги Аркада Банк входять і інші продуті: депозити, розрахунково-касове обслуговування, операції з цінними паперами.

Історія Arkada Bank

Банк був заснований в 1993 році. У числі основних акціонерів були Будівельні компанії, що складаються в холдингу «Київміськбуд». Це була перша кредитна організація України, яка стала видавати кредити на придбання житла на термін до 10 років. Потім банк розробив іпотечні програми терміном до 30 років.

Arkada Bank Україна – стабільна кредитна організація. Це підтверджується перемогами протягом декількох років в номінації «Фінансовий партнер будівельного ринку». На 01.01.2020 року банк має рейтинг uaBBB, що говорить про стабільність і хорошу кредитоспроможність.

Основна сфера діяльності

Юридичним особам банк пропонує такі послуги:

  • фінансування об'єктів будівництва;
  • депозит;
  • розрахунково-касове обслуговування;
  • послуги депозитарію.

У зв'язку зі спеціалізацією банку серед його клієнтів багато будівельних підприємств.

Для фізичних осіб доступні:

  • кредитні програми, в тому числі різні варіанти іпотеки;
  • депозит;
  • оренда банківських осередків;
  • купівля-продаж валюти;
  • грошовий переказ;
  • депозитарні послуги.

Також для громадян розроблені пенсійні накопичувальні програми. Скористатися ними можуть не тільки фізичні особи самостійно, а й керівники підприємств, які мають можливість відкривати такі програми на своїх співробітників.

Є й аналогічна дитяча накопичувальна програма «житло до повноліття». Батьки відкривають рахунок на ім'я дитини і збирають на ньому гроші.

Адреса головного офісу Аркада банку

Головне відділення розташоване в Києві на вул. Ольгинській, будинок 3. Також у столиці працюють два додаткових офіси: вул. Василя Касіяна, 2/1 та вул. Єлизавети Чавдар, 32. Реквізити Аркада Банк: телефон +38044-254-22-22, електронна пошта dom@arkada.kiev.ua.

Технічна інформація про банк

Основними акціонерами банку є юридичні особи – будівельні компанії . Також серед власників акцій є дві фізичні особи з прямою і опосередкованою участю. Іноземний капітал не бере участі.

Висновок

Аркада Банк – кредитна організація з будівельною спеціалізацією. Основними клієнтами є підприємства, що займаються зведенням житлових і нежитлових будівель. А для фізичних осіб пропонується багато іпотечних програм. Інформацію про них, а також багато іншого можна дізнатися на офіційному сайті аркада Банк: контакти, рейтинги, опис інших послуг, звітність.

Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!