Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики
Головна»Банки»Альтбанк

Альтабанк

Телефон банку - 0 800 211-111

Адреса головного офісу: м. Київ, вул. Вузівська, 5
ЄДРПОУ: 193587840
МФО: 32094
Адреса електронної пошти: contact@altbank.ua

Національний банк України, відкликаючи ліцензії у неплатоспроможних банків, має на меті зміцнення банківської системи, яка має великий вплив на економіку країни. Одним з найбільш платоспроможних банків є Публічне акціонерне товариство "Альтбанк".

Історія Альтбанка

У 2016 році група українських акціонерів викупили понад 90% акцій ПАТ Неос банку, після чого банк отримав нове найменування АТ Альтбанк. Одночасно змінилася і політика банку, який свої зусилля зосередив на наданні сучасних банківських послуг, перевівши більшу їх частину в дистанційний режим. Статутний капітал банку на сьогоднішній день більше 230 мільйонів гривень.

Основна сфера діяльності

24 листопада 2016 року Альтбанк отримав ліцензію № 106. Банк спеціалізується на роботі з великими клієнтами, пропонуючи їм зарплатні проекти, крім цього він працює і з фізичними особами, які хочуть отримати кредит або вкласти свої кошти в депозит, банківську скриньку. Для забезпечення надійності при роботі з населенням Альтбанк став учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Практично всі свої послуги Альтбанк проводить Дистанційно, розробивши особистий і впровадивши Особистий кабінет і мобільний додаток. Для своїх клієнтів банк пропонує наступні послуги:

  • цілодобове проведення платіжних операцій;
  • надання кредитів всім категоріям клієнтів-фізичним та юридичним особам;
  • зарплатні проекти для бізнесу;
  • випуск банківських карт.

Де знаходиться головний офіс банку

Головний офіс банку розташовується в столиці України за адресою: гір. Київ, вул. Вузівська д. 5. А банкомати встановлені як у Києві, так і у Львові. Однак, враховуючи, що банк спеціалізується на наданні дистанційних послуг, клієнти можуть проживати на будь-якій території країни. Місце розташування юридичної особи теж не має великого значення, так їх обслуговування проводиться по дистанційних каналах. Все це дозволяє банку забезпечувати європейську надійність і високу якість послуг, що надаються. Всі контакти Альтбанк можна дізнатися, відвідавши його офіційний сайт.

Технічна інформація

У складі акціонерів Альтбанк Україна немає іноземних власників та іноземного капіталу. Але при цьому, Altbank - перший Український банк, який став членом міжнародної Асоціації комерційних банків, що спеціалізуються на міжнародних транзакціях і фінансуванні зовнішньої торгівлі.

Універсальність роботи Альтбанку дає можливість йому виживати навіть у важкий період криз, не погіршуючи якості та обсягу своїх послуг.

Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!