Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики
Головна»Банки»Альфа-Банк

Альфа-Банк

Телефон банку - 3344*

Адреса головного офісу: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100
SWIFT: ALFAUAUK
ЄДРПОУ: 23494714
МФО: 300346
Адреса електронної пошти: ccd@alfabank.kiev.ua

«Альфа-Банк» — одна з найбільших комерційних фінансових установ України з міжнародним капіталом, яка займає 3 позицію на ринку країни за обсягом активів.

Історія Альфа-Банку

Компанія заснована в 1992 р., але бренд «Альфа-Банк Україна» виник тільки в 2001 р. після низки реорганізацій. Саме з цього часу дана установа є учасником міжнародної системи платежів SWIFT і асоційованим членом Visa Intetnational. Тоді ж вона отримала членство в ПФТС, а в 2004 р. увійшла до складу її Ради.

У 2006 р.«Альфа-Банк Росія» продав свою частку акцій Alfa-Bank Україна іноземній організації ABH Ukraine Limited. У цей час фінансова установа зазнала трансформації і перетворилася на компанію з високою часткою корпоративних послуг, орієнтовану на нарощування обсягу роздрібного обслуговування.

У 2009 р. відбулася зміна форми власності: ЗАТ було перетворено ВАТ.

У 2012 р. було відкрито 6 регіональних представництв у містах-мільйонниках: Одесі, Донецьку, Харкові, Львові та Дніпропетровську.

У 2014 р. ABH Ukraine Limited стала єдиним акціонером української фінансової організації.

У 2019 р. відбулося об'єднання двох великих фінансових установ: Alfa-Bank і Укрсоцбанку.

На сьогоднішній день компанія орієнтована на зміцнення своїх позицій в десятці найбільших фінансових організацій України і досягнення нових результатів в ключових сегментах ринку. Вона бере участь у багатьох соціальних проектах, а також спонсорських та благодійних програмах.

Основна сфера діяльності банку

Alfa-Bank позиціонує себе як універсальна фінансова установа і займає лідируюче положення у всіх сегментах ринку України. Він здійснює діяльність на підставі ліцензії НБУ, виданої 5 жовтня 2011 року.

Контакти головного офісу Альфа-Банку

Адреса офіційного офісу компанії: 03150, Київ, вул. Велика Васильківська, 100.

  • адреса електронної пошти: ccd@alfabank.kiev.ua;
  • тел. +380 44 494 01 01;
  • офіційний сайт: alfabank.ua

Технічна інформація про банк

Альфа-Банк належить до групи іноземних фінансових установ, що діють в Україні.

З 2004 року він є членом інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (EH), головний офіс якої розташований в Люксембурзі.

За довгі роки свого існування Альфа-Банк придбав репутацію надійної і стабільної компанії з високою швидкістю обслуговування клієнтів і зручним сервісом. А постійна підтримка акціонерів у вигляді регулярного збільшення капіталу гарантує подальший довгостроковий розвиток бізнесу.

Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!