Хто потребує кредиту в Україні
Вітаємо Вас, дорогі відвідувачі нашого сайту!
У цій статті розповімо Вам про те, хто в основному бере кредити в Україні. Поговоримо також про основні причини звернень за кредитами, а також про те, в якій місцевості більше громадяни беруть кредити.
Чому люди беруть кредити
- Через фінансові труднощі, однією з причин звернення за позикою є неможливість підтримувати рівень щоденних витрат. Це неприємно усвідомлювати, але для того, щоб звести кінці з кінцями і оплачувати навіть найнеобхідніше ( “комуналка” в опалювальний сезон, товари для побуту) громадянам України потрібно брати позику.
- Ще одна поширена категорія позичальників – це ті люди, які купують побутову техніку. Інфляція висока, ціни на пральну машину або холодильник зашкалюють. Без цієї техніки вдома не обійтися, тому доводиться брати кредит і виплачувати відсотки по ньому.
- При ремонті квартири теж найчастіше люди беруть кредити. Особистий автомобіль теж може ламатися, причому, сума ремонту може бути дуже великий. всяке буває. А їздити хочеться. Вихід із ситуації – взяти кредит.
- Електроенергія постійно дорожчає, тому є сенс вкладати кошти в енергоефективність та нові технології. Це коштує чималих грошей, і далеко не відразу окупається. Для цього люди активно беруть позики.
Кредитування громадян, яке в останні роки трохи призупинило своє зростання, знову розвивається. Українська економіка від стагнації перейшла до зростання, і скоро буде бум іпотеки. Пройде зовсім небагато часу і іпотечні кредити будуть популярні в Україні.
Де беруть кредити (географічно)
У великих містах (з населенням понад півмільйона осіб) кредити беруть 2 відсотки від числа жителів. Але в маленьких містах кредити беруть вже приблизно 5 відсотків від жителів. Найбільша закредитованность населення в селах і селищах, там вона майже 30 відсотків.
Соціальне становище позичальників
Найчастіше беруть кредити жінки – 54%, чоловіки займають трохи рідше, відповідно, інші 46%. Найбільш схильні брати кредитуватися сімейні пари, майже три чверті населення. Молоді люди рідше звертаються за кредитами, частка позичальників молодше 30 років тільки не перевищує 15 відсотків. Найчастіше беруть позики громадяни у віці 50 років і старше, а також верстви населення, які погано захищені соціально.
Види кредитів
- Іпотека. В Україні займає дуже маленький сегмент ринку. Цей вид кредитування означає позичання грошей для придбання нерухомого майна. Іпотечне кредитування поки що не користується попитом у громадян, оскільки його вартість відчутно вище ніж іпотека за кордоном. Причина цього – слабкість і нерозвиненість економічної системи країни.
- Споживчі кредити. У гіпермаркетах багато товарів можна купити, використовуючи такий вид кредитування. Його особливість – у Вас немає прямого контакту з грошима. Після придбання побутової техніки за умовами договору Ви платите за службовим банку, який до цього викупив цю побутову техніку у гіпермаркету.
- Позики онлайн. Цей вид кредитування користується великим попитом у населення, тому що отримати кошти можна швидко, багато документів не вимагається для цього. А гроші до зарплати потрібні всім, нікуди від цього не дінешся, зростання зарплати часто не встигає за зростанням цін.
Як віддавати кредит?
Зазвичай кредити віддають, коли отримали зарплату. Рідше погашають кредит за допомогою нерегулярних доходів. Іноді люди спеціально влаштовуються на підробіток щоб погасити кредит. Ще буває, що пенсія або стипендія допомагає виплатити кредит, але зазвичай однієї пенсії або стипендії не вистачає для цього.
Якщо Ваше фінансове становище погіршилося, то можна спробувати перевести кредит в іншому МФО. Непогані умови для цього надає МФО Cashpoint. У цій організації велика розгалужена мережа відділень по всій Україні, в тому числі і в маленьких містечках. Cashpoint легко може надати Вам фінансову допомогу для будь-якої мети.
Кредитування – це звичайна справа для сучасного світу, не потрібно боятися їх брати, адже завжди хочеться поліпшити умови свого життя.