УКР
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор

Календар вихідних в Україні на 2021 рік

На зміну 2020 році прийшов 2021. Всі з надією дивляться в майбутнє і будують плани на відпочинок і роботу.

Ось перелік офіційних свят 2021 (календар 2021 зі святами і вихідними в Україні):

 • 1 січня - Новий рік.
 • 7 січня - Різдво Христове.
 • 8 березня - Міжнародний жіночий день.
 • 1 травня - День праці.
 • 2 травня - Великдень.
 • 9 травня - День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День Перемоги).
 • 20 червня - Трійця.
 • 28 червня - День Конституції України.
 • 24 серпня - День незалежності України.
 • 14 жовтня - День захисника України.
 • 25 грудня - Різдво Христове.

Державні свята мають постійну закріплену за ними дату. Частина релігійних свят-перехідні, їх святкування в різні роки припадає на плаваючі дати.

У дні свят працівники повинні отримати вихідні зі 100% оплати.

Свята в Україні по місяцях

Лютий, квітень, липень, і листопад – це місяці на які не припадають додаткові дні відпочинку. Залишитися вдома можна буде тільки використовуючи вихідні дні в 2021, тобто в суботу та неділю.

Січень

Рік починається з низки свят. До законного 1 січня додаються субота і неділя – буде час добре відсвяткувати Новий 2021 рік.

Пропрацювавши 3 дні можна відпочивати цілих 4 дні. Розпорядженням Уряду вихідним стане і 8 січня. Отже, на святкування Різдва Христового припадає період з 7 по 10 число. А 6 січня заплановано скорочення робочого дня на 1 годину.

Однак через перенесення доведеться вийти на роботу і відпрацювати 16 числа.

Березень

Жіноче свято випадає на понеділок. Є можливість відпочити відразу 3 дні – 6, 7, і 8. Буде час привітати жінок і зробити з сім'єю міні подорож по рідному краю. Хтось віддасть перевагу розділити між собою домашні турботи.

Травень

У цьому місяці три свята. День праці, православна Пасха і День Перемоги. Оскільки всі вони припадають на суботу та неділю, то передбачені переноси-3,4 і 10 травня вважаються неробочими днями в календарі вихідних днів 2021 України.

4 дні поспіль з 1 по 4 травня можна провести на дачі або в гостях у батьків в селі. Відпрацювавши 5,6 і 7 травня, українці отримають триденні вихідні, причому без будь-яких відпрацювань.

Червень

Цей місяць теж багатий на свята. Правда їх всього два: Трійця і День Конституції.

Так як Трійця 20 Червня – це неділя, то оголошено перенесення на понеділок 21 червня, а це значить 3 поспіль неробочих дня.

День Конституції додає один день до вихідних, і в Україні знову будуть триденні вихідні.

Серпень

24 серпня вся Україна святкуватиме День Незалежності. Щоб громадяни змогли мати довгі вихідні урядом здійснено перенесення робочого дня з 23 серпня на 28. Але довгою робочого тижня не передбачається, з урахуванням перенесення на роботу ходити доведеться всього 4 дні.

Жовтень

14 жовтня-велике свято. Це День захисника України. 13 числа оголошено скорочений день і передбачено перенесення з 15 на 23 жовтня. Після 4-х денних свят чекає важка Довга трудовий тиждень.

Грудень

Широко святкується в Україні католицьке Різдво. 25 грудня випадає в 2021 на суботу. Тому має бути три неробочих дні поспіль. У п'ятницю 24 грудня буде скорочений день.

Календар 2021 року зі святами і вихідними складається в сукупності з нормами КЗпП і постановами Кабміну України з урахуванням інших законодавчих актів. Розглядаються і враховуються також переноси і скорочені дні.

Закрыть
Заберіть свою позику!
Позика від 100 гривень, з будь-якою кредитною історією! Перша позика під 0.01%, тільки сьогодні!