Курси валют → Купівля Продаж
USD 1 Долар США 39.96 37.57
EUR 1 Євро 40.61 38.6
RUB 1 Рос. рубель 0 0
назад
Курси валют
Кредити
Іпотечний калькулятор
Позики
Головна»Позики»Цілодобово

Позики цілодобово в Україні

Регіон: Вся Україна змінити

Послуги МФО останнім часом стали дуже популярними. До них звертаються за допомогою люди, яким на короткий термін потрібна невелика сума грошей. Щоб заощадити час - вони вважають за краще брати цілодобові онлайн позики. Сервіси працюють в режимі 24/7, тому заявку можна подавати в будь-який час дня і ночі.

Цілодобові позики в Україні зручні тим, що клієнтам не доводиться їхати за грошима в офіси компанії після роботи або у свої вихідні дні. Всі дії щодо укладення та закриття договору вони здійснюють в Інтернеті.

Взяти цілодобову позику може будь-який громадянин України, який відповідає вимогам компанії. Схвалення можуть отримати навіть клієнти з поганою кредитною історією і при наявності простроченої заборгованості.

Позика
Сума, грн
Термін, днів
Спосіб отримання
очистити форму
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 000
Переплата
0 гривень
Умови позики
Термін
2 – 30 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
5 хв
Перша позика 0%
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу
Сума позики
1 000 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
7 – 180 дн
Вік
18 – 65 років
Час відповіді
15 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Без відвідування офісу
Вибір порталу
Сума позики
500 – 12 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
1 – 30 дн
Вік
18 – 70 років
Час відповіді
3 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
QIWI гаманець
Яндекс Гроші
Електронний гаманець
чужа карта
Webmoney
В офісі
Без відвідування офісу
Сума позики
100 – 15 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
5 – 180 дн
Вік
18 – 85 років
Час відповіді
10 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
Сума позики
500 – 50 000 грн
Берете
1 000
Повертаєте
1 001
Переплата
1 гривня
Умови позики
Термін
1 – 180 дн
Вік
18 – 90 років
Час відповіді
20 хв
Отримати позику
на карту
готівкові
на рахунок
В офісі
Без відвідування офісу

В екстрених ситуаціях, коли гроші терміново потрібні вночі, можна звернутися в мікрофінансову організацію. МФО, на відміну від банків готові піти назустріч позичальникові і перевести позику на карту цілодобово. Весь процес кредитування повністю автоматизований, відбувається в форматі онлайн і не вимагає візиту в офіс. На нашому порталі ми відібрали всі найвигідніші пропозиції від мікрофінансових організацій, які видають позики цілодобово на прозорих умовах.

Відмінності між цілодобовою позикою в МФО і кредитом в банку

Перед тим як оформити позику на карту цілодобово, потрібно визначитися з кредитором: це може бути банк або МФО. Між запропонованими в них програмами кредитування є принципові відмінності:

 • Терміни оформлення позики. У МФО терміни зазвичай обмежені 30 днями, тоді як в банку - досягають 6-12 місяців і більше.
 • Кредитний ліміт. МФО спеціалізується на видачі позик до зарплати, тому доступна позичальникам сума буде обмежена 20-30 тис.грн. Кредити в українських банках видають на суму до 500 тис. грн.
 • Формат роботи. У МФО можуть видати позику онлайн на карту цілодобово в Україні. У банках час видачі кредитів збігається з графіком роботи офісів. Гроші в банку можна отримати по буднях з 9 до 18 годин.
 • Вимоги до позичальників. Мікрофінансові компанії закривають очі на зіпсовану кредитну історію і відсутність офіційних доходів у позичальника. Тоді як в банках пред'являють суворі вимоги до потенційних клієнтів, ретельно аналізують їх платоспроможність, оцінюють досвід погашення позик, а при оформленні великої суми запитують заставу і поручительство.

Таким чином, якщо позичальникові потрібна велика сума на тривалий термін, то доцільно звернутися в банк. Але потрібно бути готовим до тривалої процедури розгляду заявки на кредит, яка може займати кілька днів. Якщо гроші потрібні були терміново вночі і позичальник зможе повернути борг в стислі терміни, то варто розглянути заявки від мікрофінансових компаній.

Порядок оформлення цілодобової позики в МФО

Щоб оформити позику онлайн на карту цілодобово, потрібно дотримуватися наступного порядку дій:

 1. Вибрати відповідну мікрофінансову компанію.
 2. Направити заявку на отримання грошей. Вона включає ПІБ позичальника, відомості про місце його проживання, рід діяльності, контактні відомості, паспортні дані.
 3. Докласти скани або фотографії паспорта.
 4. Після схвалення авторизуватися в особистому кабінеті і прив'язати банківську карту. Це потрібно для безпеки угоди. В рамках верифікації на рахунку карти буде заблокована невелика сума, тому її баланс повинен бути позитивним.
 5. Підписати договір через спеціальний пароль, який прийде на мобільний телефон.
 6. Отримати гроші на карту.

Порядок оформлення кредиту в банку

Оформити гроші до зарплати цілодобово в банку не вийде, так як заявки розглядаються тільки в години роботи офісу із залученням кредитного фахівця. Позичальник може в будь-який час подати заявку на отримання грошей через Інтернет, але банк-кредитор приступить до її розгляду тільки в робочі дні.

Щоб отримати кредит в українському банку потрібно пройти наступні етапи:

 1. Вибрати відповідний банк і приступити до заповнення заявки, вказавши в ній параметри кредитування, контакти для зв'язку, цілі отримання грошей, місце і дату народження.
 2. Відправити заявку на розгляд в банк-кредитор. До заявки необхідно додати запитувані документи: паспорт, довідку про доходи, документи про зайнятість, про цінне майно у власності та ін.
 3. В рамках розгляду заявки фахівці банку можуть обдзвонювати контактних осіб, а також уточнювати надані відомості позичальником за місцем роботи.
 4. Після схвалення прийти в офіс банку для підписання договору.
 5. Отримати гроші готівкою або на відкритий в банку рахунок.

Де отримати позику на карту цілодобово

Наш портал дозволяє в зручному форматі порівняти представлені пропозиції від українських МФО, що працюють цілодобово. До каталогу увійшли тільки проведені мікрофінансові компанії, що мають необхідні дозволи на видачу позик.

На сторінці можна відсортувати МФО за значимими параметрами, включаючи доступну суму позики, граничні терміни, вимоги до клієнтів, що діють в компанії способи отримання. Користувач може відразу ознайомитися з відгуками інших позичальників про роботу МФО і заздалегідь дізнатися про їх переваги та недоліки. Після вибору оптимальної пропозиції позичальник може відразу направити заявку в обрану МФО, не виходячи з дому.

Запропоновані в компаніях умови кредитування регулярно актуалізуються, завдяки чому позичальник може першим дізнатися про діючі в компанії акції та спецпропозиції. Також тут можна знайти кредитні програми без переплат під 0%, які дозволяють взяти гроші в борг на максимально вигідних умовах.

Оформити позику онлайн 24 години на добу в представлених компаніях можна за мінімальним набором документів. Найчастіше в МФО запитують тільки паспорт громадянина України.

Позичальники можуть отримати позику на карту будь-якого українського банку. Хоча в МФО пропонують інші альтернативні способи оформлення (наприклад, готівкою в офісі або переклад на рахунок в банку), вони не дозволяють взяти позику цілодобово. Для оформлення позики на карту миттєво цілодобово підійде іменна карта українського банку, що підтримує моментальне зарахування грошей і автоматичне списання.

Порядок подачі заявки на позику і його оформлення

Щоб отримати мікропозику на карту цілодобово в Україні потрібно заповнити онлайн-анкету із зазначенням потрібної суми і термінів кредитування, персональних і контактних даних. До заявки не потрібно докладати будь-які документи, крім скана паспорта.

Можливість видавати мікропозик 24 на 7 обумовлена тим, що в МФО розглядаються заявки в автоматичному режимі, без дзвінків позичальникові, його колегам і близьким. Вся процедура зазвичай займає не більше 10-15 хвилин.

Переведуть позику на карту миттєво цілодобово відразу після підписання договору: для цього не потрібно виходити з дому. Після надходження грошей на рахунок позичальник зможе розпоряджатися ними на свій розсуд: оплачувати покупки карткою або знімати готівку.

Варто враховувати, що отримати позику на карту цілодобово в Україні простіше при повторному зверненні. Гроші переведуть гранично швидко тим позичальникам, які змогли позитивно себе зарекомендувати в компанії і своєчасно повертали попередні позики. Тоді як при першому зверненні заявку нового клієнта можуть передати для розгляду в ручний режим.

Як погасити позику

Як і отримати, погасити позики можна 24/7. Доступні в компанії способи погашення позики повинні бути вказані в договорі. Найбільш поширеним способом оплати заборгованості є банківська карта, на яку раніше був отриману позику. Для погашення необхідно авторизуватися в особистому кабінеті або мобільному додатку МФО.

Також багато кредиторів пропонують альтернативні способи для оплати заборгованості:

 • готівкою через офіс МФО;
 • банківським переказом з рахунку;
 • через мережу терміналів iBox, EasyPay, City24 та ін.

Як вважаються відсотки за позиками - особливості позик

Перед тим як отримати позику цілодобово, потрібно розуміти загальний порядок нарахування відсотків. У загальних рисах переплата по мікропозики залежить від обраних умов кредитування: чим більше сума і терміни, тим вище буде переплата.

Процентна ставка за мікропозикою є фіксованою і встановлюється згідно з умовами договору. При цьому потрібно розуміти, що відсоток для кожного позичальника визначається в індивідуальному порядку після оцінки платоспроможності, а на сайті МФО представлений лише можливий діапазон процентних ставок.

Відсотки за позикою 24 на 7 вважають за кожен день користування позиковими коштами. Наприклад, при отриманні 5 000 грн на 10 днів під 1% в день, щоденна переплата складе 50 грн. За 10 днів потрібно буде повернути 500 грн. у вигляді відсотків, а також основний борг (всього – 5500 грн).

Якщо клієнт ніколи не користувався послугами МФО, йому можуть видати мікропозику цілодобово під 0%. В цьому випадку переплати не буде і повернути потрібно рівно стільки, скільки раніше отримав позичальник.

Щоб скоротити переплату за позикою позичальник може погасити заборгованість достроково і тоді нараховані відсотки перерахують. Інший варіант - скористатися промокодами та акціями, які пропонують МФО для зниження переплати. Варто враховувати, що для постійних клієнтів МФО може запропонувати більш вигідні умови за позиками 24 7 у вигляді зниженої процентної ставки і автоматичного схвалення.

Будь-яких додаткових відсотків і комісій за видачу позики в МФО не передбачено. Але при простроченні в погашенні мікропозик на суму боргу можуть нараховуватися штрафні відсотки і пені.

Зручність позик 24/7 в МФО

Позика онлайн на карту цілодобово - це оптимальне рішення в умовах, коли гроші потрібні були терміново вночі. Завдяки автоматичному розгляду заявок і перекладу позики на карту в повністю дистанційному режимі гроші в МФО можна отримати в режимі 24 на 7. Щоб скоротити час для підбору оптимальної програми кредитування можна скористатися зручними безкоштовними сервісами від нашого порталу і отримати потрібну суму в лічені хвилини.

Закрыть
Заберите свой займ!
Займ от 100 гривен, с любой кредитной историей! Первый займ под 0,01%, только сегодня!